انتشار نخستین تریلر فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست

2 شهریور 1400 - 16:04
نخستین تریلر قسمت جدید مرد عنکبوتی منتشر شد

کمپانی سونی، نخستین تریلر رسمی از قسمت جدید فیلم ابرقهرمانی و مورد انتظار مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست را منتشر کرد.

مجموعه فیلم‌های مرد عنکبوتی (Spider-Man)، جزو فیلم‌های محبوب و موفق ابرقهرمانی محسوب می‌شوند و اکنون تریلر سومین قسمت از ریبوت جدید این مجموعه منتشر شده است.

این فیلم که مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home‎) نام دارد، در ادامه دو قسمت قبلی یعنی مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه (Spider-Man: Homecoming) و مرد عنکبوتی: دور از خانه (Spider-Man: Far From Home) ساخته شده است.

تام هالند (Tom Holland) به مانند مجموعه‌های اخیر این فیلم، در نقش شخصیت دوست داشتنی مرد عنکبوتی بازی کرده است و زندیا (Zendaya) و جیکوب باتالون (Jacob Batalon‎) نیز به مانند قبل، در این فیلم در کنار وی به بازی پرداخته‌اند.

ویلم دفو (Willem Dafoe) و جیمی فاکس (Jamie Foxx) دیگر بازیگران این فیلم هستند. همچنین بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) نیز مجددا در نقش دکتر استرنج (Doctor Strange) در این فیلم حضور پیدا کرده است.

جان واتس (Jon Watts‎) نیز که کارگردانی دو قسمت نخست این ریبوت را برعهده داشت، مجددا وظیفه کارگردانی این قسمت را که آخرین قسمت این سه‌گانه محسوب می‌شود، برعهده داشته است.

در این فیلم قرار است برای نخستین بار، شاهد برداشته شدن نقاب از روی چهره مرد عنکبوتی باشیم که باعث شده وی نتواند زندگی معمولی خود را زندگی به عنوان یک ابرقهرمان، جدا کند.

در این بین، دکتر استرنج از وی کمک می‌خواهد و وقتی مشکلات بزرگ‌تر می‌شود، پیتر پارکر باید متوجه شود که “مرد عنکبوتی بودن” به چه معناست.

لازم به ذکر است که این فیلم در تاریخ ۱۷ دسامبر (۲۶ آذر) منتشر خواهد شد.

دانلود تریلر با کیفیت خیلی خوب (۷۲۰p)

دانلود تریلر با کیفیت عالی (۱۰۸۰p)

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید