اسکارلت جوهانسون و کریس ایوانز در فیلم Ghosted بازی می‌کنند

30 August 2021 - 23:17
کاپیتان آمریکا و بیوه سیاه

اسکارلت جوهانسون و کریس ایوانز قرار است در فیلم Ghosted در کنار یکدیگر بازی کنند.

فیلم شبح‌زده (Ghosted) قرار است توسط دکستر فلچر (Dexter Fletcher) کارگردانی شود. اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) و کریس ایوانز (Chris Evans) که قبلا در فیلم‌های مارول با یکدیگر همکاری داشتند، قرار است در این فیلم در کنار یکدیگر نقش‌آفرینی کنند. تولید این فیلم توسط کمپانی اسکای‌دنس انجام می‌شود.

فیلم‌نامه این فیلم اکشن، عاشقانه و ماجراجویی توسط رت ریس (Rhett Reese) و پاول ورنیک (Paul Wernick) نوشته خواهد شد. فیلم شبح‌زده قرار است در سرویس آنلاین اپل تی‌وی پلاس عرضه شود.

رت ریس و پاول ورنیک موفق شدند تا با نوشتن فیلم‌نامه فیلم سرزمین زامبی‌ها (Zombieland)، نام خود را در هالیوود نمایان سازند. آنها با نوشتن فیلم‌نامه فیلم ددپول (Deadpool) و همچنین فیلم زندگی (Life) به موفقیت قابل توجهی دست پیدا کردند.

کمپانی اپل سرمایه‌گذاری بسیاری بر روی سرویس آنلاین اپل تی‌وی پلاس کرده و امیدوار است تا با ساخت فیلم و سریال‌های جدید و بدیع، نام خود را در صنعت سینما بزرگ و بزرگ‌تر کند. این سرویس آنلاین به تازگی فیلم کودا (Coda) را در جشنواره ساندس منتشر کرد و امیدوار است تا در مراسم اسکار نیز به موفقیت قابل توجهی دست پیدا کند.

از دیگر آثار این کمپانی که در دست تولید هست می‌توان به فیلم قاتلان فلاور مون (Killers of the Flower Moon) به کارگردانی مارتین اسکورسیزی (Martin Scorsese) و بازی لئوناردو دی‌کاپریو (Leonardo DiCaprio)، رابرت دنیرو (Robert De Niro) و جسی پلمونز (Jesse Plemons)، فیلم رهایی (Emancipation) با بازی ویل اسمیت، فیلم توشه (Kitbag) به کارگردانی ریدلی اسکات (Ridley Scott) و بازی واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) درباره زندگی ناپلئون اشاره کرد.

اسکارلت جوهانسون اخیرا در مورد نحوه اکران فیلم بیوه سیاه (Black Widow) با کمپانی دیزنی به مشکل خورد و از این کمپانی شکایت کرد. او بر این باور است که عرضه این فیلم به طور همزمان در سرویس آنلاین دیزنی پلاس سبب شده تا او ضرر کند. کریس ایوانز نیز به تازگی فیلمبرداری فیلم مرد خاکستری (The Gray Man) به کارگردانی جو و آنتونی روسو (Joe and Anthony Russo) برای سرویس آنلاین نتفلیکس را به پایان رسانده است.

داستان فیلم شبح‌زده هنوز مشخص نیست و تاریخ اکرانی برای این فیلم مشخص نشده است.

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.