اولین واکنش‌‌ها به فیلم Venom: Let There Be Carnage منتشر شد

29 September 2021 - 11:55
Venom: Let There Be Carnage

تعدادی از منتقدین با انتشار نقد‌های اولیه‌ی خود، فیلم «ونوم: بگذارید کارنیج بیاید» را فیلمی رمانتیک، خشن و احمقانه خوانده‌اند.

کمپانی Sony Pictures به‌تازگی فیلم مورد انتظار خود با عنوان Venom: Let There Be Carnage را برای تعدادی از منتقدین و روزنامه‌نگاران اکران کرده و اکنون می‌توان نظرات اولیه‌ی آن‌ها در رابطه با این فیلم را مشاهده کرد.

منتقد وب‌سایت ScreenRant با نام مالی فریمن (molly freeman) در رابطه با این فیلم گفته است:

فیلم Venom: Let There Be Carnage، دارای لحظات بسیار سرگرم‌کننده و جذابی می‌باشد. رابطه‌ی به نمایش گذاشته شده بین (کاراکتر) ادی براک و ونوم بسیار بامزه و سرگرم‌کننده از آب درآمده ولی با این حال، این فیلم مقداری در شلوغی داستانش گم شده است.

منتقد وب‌سایت Gizmodo با نام ژرمن لوسیر (Germain Lussier) نیز در رابطه با این فیلم گفته است:

اگر شما از قسمت اول این فیلم خوشتان آمده باشد، قسمت دوم آن نیز قطعاً توجه شما را به خود جلب خواهد کرد. با این حال، اگر از آن دسته از افرادی باشید که از قسمت اول این فیلم بدتان آمده باشد، با تماشای قسمت دوم آن نیز، دقیقاً همان حس به شما دست خواهد داد. فیلم Venom: Let There Be Carnage، نسخه‌ی بزرگ‌تری از قسمت اول این فیلم می‌باشد.

منتقدی با نام اریک دیویس (Erik Davis) نیز نظر خود را در رابطه با این فیلم به شکل زیر بیان کرده است:

تام هاردی در این فیلم بسیار فوق‌العاده ظاهر شده است. این فیلم با اشتیاق هر چه تمام‌تر و با اعتماد به نفس، به لحن تاریک و بامزه‌‌ی خود تکیه کرده است. در نهایت این تام هاردی است که با نقش‌آفرینی فوق‌العاده‌اش، تمامی صحنه‌های این فیلم را از‌ آن خود کرده و تماشای این فیلم را تبدیل به تجربه‌ای بسیار سرگرم‌کننده کرده است.

این فیلم قرار است در تاریخ ۹ مهر ماه امسال (یکم اکتبر ۲۰۲۱) به صورت انحصاری در سینماها به نمایش گذاشته شود. در این فیلم دوباره شاهد بازگشت تام هاردی (Tom Hardy) در نقش کاراکتر ادی براک/ونوم خواهیم بود.

وظیفه هدایت این فیلم را اندی سرکیس (Andy Serkis) بر عهده داشته است. فیلم‌نامه این فیلم را نیز تام هاردی با همکاری فیلم‌نامه‌نویسی با نام کلی مارسل (Kelly Marcel) به قلم درآورده‌اند. از کارهای قبلی کلی مارسل می‌توان به فیلم رمانتیک Fifty Shades of Grey در سال ۲۰۱۵ اشاره کرد.

قسمت اول این فیلم در سال ۲۰۱۸، عملکرد بسیار فوق‌العاده‌ای را از خود در باکس آفیس به نمایش گذاشته بود و توانست تبدیل به یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های پخش شده در سال ۲۰۱۸ شود.

در قسمت دوم این فیلم شاهد حضور کاراکتر جدیدی با نام کلتوس کسدی خواهیم بود. نقش این کاراکتر را در این فیلم، وودی هرلسون (Woody Harrelson) ایفا کرده‌ است. کلتوس کسدی قاتل زنجیره‌ای بسیار مخوف می‌باشد که مانند ادی براک، با سیمبیوتی با نام کارنیج ترکیب شده تا بتواند با استفاده از قدرت‌های این سیمبیوت به کشتار خود ادامه دهد.

در فیلم Venom: Let There Be Carnage شاهد رویارویی ادی براک با این کاراکتر خواهیم بود.

به غیر از تام هاردی و وودی هرلسون، از دیگر بازیگرانی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند می‌توان به ائومی هریس (Naomie Harris) در نقش شخصیت منفی‌ای با نام شیریک (Shriek)، میشل ویلیامز (Michelle Williams)، رید اسکات (Reid Scott) و استیون گراهام (Stephen Graham) اشاره کرد.

منبع: کولایدر

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

 • Sadegh says:

  چقدر این تام هاردی خوبه انگاری بازیگری تو ذاتش بوده
  فقط به نظرم بخاطر تام هاردی ارزش دیدن داره

 • user says:

  من عاشق شخصیت ونومم شکلش شبیه این نهنگ قاتل بهشون میگن منم از بچگی دوستشون داشتم
  ولی حقیقتش اصلا با فیلم قبلی ونوم حال نکردم

 • user says:

  از تام هاردی تو فیلم مد مکس خیلی خوشم اومد کلا هم فیلم هم بازی مد مکس رو خیلی خیلی دوست داشتم

 • علی says:

  خالو ای فیلم کی منشر میشه دانلودش کنیم

 • مهدی says:

  حالا کی منتشر میشه؟؟