یکی دیگر از بازیگران Jessica Jones به سریال The Defenders پیوست

اخبار سریال ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۵:۳۵ ب.ظ

هرچه بیشتر جلو می رویم گزارشات و اخبار بیشتری در مورد پیوستن دنیاهای Jessica Jones «جسیکا جونز»، Luke Cage «لوک کیج»، Daredevil «بی پروا» و Iron Fist «مشت آهنین» در سریال واحد The Defenders «مدافعان» به گوش می رسد. آیا خود جسیکا جونز هم در این سریال حضور خواهد داشت؟ هنوز به طور قطع نمی دانیم اما بازیگر این سریال ریچل تیلر (Rachael Taylor) می گوید که برای تبدیل شدن به یک «مدافع» به سختی تمرین می کند!

می دانیم که بسیاری از بازیگران سریال های Jessica Jones و Daredevil بازگشت خود را تایید کرده اند اما این را هنوز به طور صددرصد قبول نمی کنیم. جدیدترین پست ریچل تیلر در اینستاگرام به گونه ای اعلام می کند که در سریال «مدافعان» نتفلیکس هم حضور خواهد داشت:

۲۰۱۶-۰۸-۰۷_۱۷-۲۵-۰۲

البته این بازیگر همیشه در حال تمرین کردن است و سر ساخت فصل اول جسیکا جونز هم بسیار به خود سختی داد. اما این تمرین ها می توانند بسیار برای نقش وی در Defenders مفید واقع شوند. باید ببینیم که آیا ریچل تیلر با فرم دیگر کامیک بوکی خود یعنی Hellcat «گربه جهنمی» ظاهر می شود یا خیر. فصل دوم جسیکا جونز هم به با «مدافعان» پشت سر هم ساخته می شود و تا سال آینده می توانیم منتظر آن باشیم. نظر شما در مورد این همه سریال دنیای مارول چیست؟

منبع: Screencrush

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید