شبکه‌ی نتفلیکس احتمالاً سریال ۱۳ Reasons Why را برای فصل دوم تمدید کند

شبکه‌ی نتفلیکس احتمالاً سریال ۱۳ Reasons Why را برای فصل دوم تمدید کند

- دراخبار سریال
۱

سریال تلویزیونی ۱۳ Reasons Why نزدیک به تمدید شدن برای فصل دوم است. پخش این سریال تلویزیونی به تازگی از شبکه‌ی «نتفلیکس» آغاز شده و با واکنش مثبت و بالای منتقدان و بینندگان همراه شده است. ۱۳ Reasons Why اقتباسی از رمانی پرفروش تحت همین نام است که توسط جی اشر (Jay Asher) به نگارش درآمده است و در خصوص مقابله‌ی هانا بیکر (Hannah Baker) با مسائلی نظیر قلدری، تجاوز جنسی و … است. برای کسب اطلاعات بیشتر سینما گیمفا همراه باشید.

از زمانی که این سریال از اواخر ماه مارس میلادی به نمایش درآمد، توانست تحسین منتقدان را برانگیزاند. بنابر نظر این عده، اقتباس تلویزیونی این رمان به خوبی به عناصر و موارد مهم رمان وفادار مانده است.

طبق گزارش THR، غول استریم دنیا در نزدیکی تمدید سریال ۱۳ Reasons Why برای فصل دوم است. این گزارش می‌افزاید که شبکه‌ی «نتفلیکس» اتاق فکر نویسندگان این سریال را به کار گرفته تا به توسعه‌ی ایده‌های داستانی فصل دوم ۱۳ Reasons Why بپردازند. همچنین اوایل هفته‌ی گذشته نیز اخباری مبنی بر بازگشت راس باتلر (Ross Butler) به فصل دوم سریال مورد بحث شنیده می‌شد.

منبع : ScreenRant

1 نظر

  1. بهترین سریال چند سال اخیر توى این ژانر بود. شاید در عمل همه این اتفاقات براى یکنفر تو زندگى واقعى نیافته، ولى هیچ دختر دبیرستانى پیدا نمى شه که بخشى از این فشار ها رو تجربه نکرده باشه. در حال حاظر این شده یک چیزى شبیه جنگ ستارگان براى تلویزیون. یا دیدیش، یا احتمالا زیر سنگ زندگى مى کنى.
    نت فلیکس هم سود خوبى روى این سریال کرد و هم یک سریال به مجموع بهترین هاش اضافه کرد. هر چند روش ادامه سریال خیلى عجیب و غریب خواهید بود. بخش اعظم کیفیت سریال به خاطر بازى فوق العاده کاترین لنگفورد بود که به نظر نمى یاد چیزى در ادامه براى عرضه داشته باشه. به هر حال امیدوارم خاطره خوب سریال رو از بین نبرن.

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

فراخوان جذب نویسنده برای وب‌سایت تکفارس

وب‌سایت خبری تکفارس قصد دارد برای گسترش فعالیت