میشل ویلیامز در حال مذاکره جهت حضور در فیلم Venom است

میشل ویلیامز در حال مذاکره جهت حضور در فیلم Venom است

میشل ویلیامز (Michelle Williams) که تاکنون چهار بار نامزد جایزه اسکار شده است، در حال مذاکره با تهیه‌کنندگان فیلم Venom «ونوم» برای حضور در نقش مقابل تام هاردی (Tom Hardy) است. گرچه هنوز استودیوی «سونی پیکچرز» با «مارول» برای ساخت سری فیلم‌های Spider-Man: Homecoming «مرد عنکبوتی: بازگشته به خانه» همکاری می‌کند، اما این استودیو می‌خواهد تا جهانی سینمائی مرتبط با این ابرقهرمان خلق کرده و در وهله نخست فیلم «ونوم» را به کارگردانی روبن فلیچر (Rueben Fleischer) ساخته و روانه پرده‌های سینما کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با سینما گیمفا همراه باشید.

برای مدتی طولانی تنها از تام هاردی به عنوان بازیگر فیلم «ونوم» یاد می‌شد تا اینکه مذاکرات با ریز احمد (Riz Ahmed) جهت حضور در این پروژه مطرح گشت. با این حال، به نظر می‌رسد که نه تنها حضور ریز احمد در این پروژه قطعی شده است بلکه استودیوی «سونی پیکچرز» در حال مذاکره با میشل ویلیامز برای بازی در نقش اصلی زن این فیلم نیز می‌باشد.

بر اساس گزارش «ورایتی»، ویلیامز در حال مذاکره با «سونی پیکچرز» جهت ایفای نقش شخصیت زن اصلی فیلم «ونوم» است. گرچه نام شخصیتی که قرار است این هنرمند در قالب آن هنرنمایی کند نامشخص است، اما گفته می‌شود که وی برای بازی در نقش یک وکیل که احتمالاً معشوقه ادی بروک (Eddie Brock) با بازی هاردی‌ست در نظر گرفته شده است. ویلیامز تاکنون چهار بار نامزد اسکار شده است که آخرین آن به واسطه حضور در فیلم موفق Manchester by the Sea «منچستر کنار دریا»ست که سال گذشته به اکران درآمد. جدیدترین پروژه او فیلم All the Money in the World «تمام پول دنیا» به کارگردانی ریدلی اسکات (Ridley Scott) است که توسط استودیوی «سونی» تهیه شده است.

همانطور که پیشتر اشاره شد، هنوز نام شخصیتی که ویلیامز برای بازی در آن در نظر گرفته شده مشخص نشده است اما می‌توان پیش‌بینی کرد که وی ایفاگر نقش آن وِیینگ (Anne Weying) ملقب به She-Venom باشد. از آنجایی که ونوم شخصیتی ضدقهرمان است، به تصویر کشیدن رابطه عاشقانه وی و عواطفش، حرکتی هوشمندانه محسوب می‌شود.

فیلم «ونوم» برای اکران در تاریخ جمعه ۱۳ مهر ماه ۱۳۹۷ (۵ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برنامه‌ریزی شده است.

منبع : ScreenRant

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

فراخوان جذب نویسنده برای وب‌سایت تکفارس

وب‌سایت خبری تکفارس قصد دارد برای گسترش فعالیت