لیست نهایی نامزدهای اسکار ۲۰۱۸ مشخص شد| «شکل آب» در ۱۳ بخش نامزد شد

لیست نهایی نامزدهای اسکار ۲۰۱۸ مشخص شد| «شکل آب» در ۱۳ بخش نامزد شد

- درOscars, اخبار فیلم, اخبار مهم
۰

بالاخره لیست نهایی نامزدهای مراسم اسکار ۲۰۱۸ مشخص شد. ساعاتی پیش، مدیر آکادمی اسکار یعنی جان بیلی (John Bailey) به همراه هنرپیشگان معروفی همچون اندی سرکیس (Andy Serkis) و تیفانی هدیش (Tiffany Haddish) لیست ۲۴ بخش مختلف جوایز آکادمی را مشخص کردند. برای مشاهده‌ی این لیست کامل، با سایت سینماگیمفا در ادامه‌ی مطلب همراه باشید.

فیلم The Shape of Water «شکل آب» گیرمو دل‌تورو (Guillermo del Toro) باز هم همچون دیگر مراسم‌های معتبر دیگر نظیر بفتا و گلدن گلوب، بیش‌ترین تعداد نامزدی در بخش‌های مختلف را کسب کرده است. «شکل آب» توانسته در ۱۳ بخش مختلف از ۲۴ بخش اسکار نامزد شود که رقم بسیار قابل توجه‌ای است. فیلم Dunkirk «دانکرک» کریستوفر نولان (Christopher Nolan) و Three Billboards Outside Ebbing, Missouri «سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری» مارتین مک دونا (Martin McDonagh) با نامزدی در هشت بخش مختلف در رتبه‌ی بعدی قرار دارند. همچنین از دیگر فیلم‌های مطرح لیست که در بخش‌های مهم و اصلی نامزد‌ شده‌اند، می‌توان به Lady Bird «لیدی برد»، The Post «پست» و Call Me by Your Name «مرا با نام خودت صدا کن» اشاره کرد.

این مراسم برای دومین سال متوالی توسط جیمی کیمل (Jimmy Kimmel) در روز ۴ مارس ۲۰۱۸ (برابر با یکشنبه، ۱۳ اسفند ۹۶) برگزار خواهد شد. شما می‌توانید، لیست کامل نامزد‌های جوایز آکادمی را که به‌تازگی توسط آکادمی علوم و هنر‌های سینمایی اعلام شده است، مشاهده کنید.

بهترین فیلم

Call Me By Your Name

Darkest Hour

Dunkirk

Get Out

Lady Bird

Phantom Thread

The Post

The Shape of Water

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

بهترین کارگردان

Dunkirk, Christopher Nolan

Get Out, Jordan Peele

Lady Bird, Greta Gerwig

Phantom Thread, P.T. Anderson

The Shape of Water, Guillermo del Toro

بهترین بازیگر نقش اول مرد

Timothee Chalamet برای فیلم Call Me By Your Name

Daniel Day-Lewis برای فیلم Phantom Thread

Daniel Kaluuya برای فیلم Get Out

Gary Oldman برای فیلم Darkest Hour

Denzel Washington برای فیلم Roman J. Israel, Esq.

بهترین بازیگر نقش اول زن

Sally Hawkins برای فیلم The Shape of Water

Frances McDormand برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Margot Robbie برای فیلم I, Tonya

Saoirse Ronan برای فیلم Lady Bird

Meryl Streep برای فیلم The Post

بهترین فیلمنامه‌ی اقتباسی

Call Me By Your Name

The Disaster Artist

Logan

Molly’s Game

Mudbound

بهترین فیلمنامه‌ی اورجینال

The Big Sick

Get Out

Lady Bird

The Shape of Water

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

Willem Dafoe برای فیلم The Florida Project

Woody Harrelson برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Richard Jenkins برای فیلم The Shape of Water

Christopher Plummer برای فیلم All the Money in the World

Sam Rockwell برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین بازیگر نقش مکمل زن

Mary J. Blige برای فیلم Mudbound

Allison Janney برای فیلم I, Tonya

Lesley Manville برای فیلم Phantom Thread

Laurie Metcalf برای فیلم Lady Bird

Octavia Spencer برای فیلم The Shape of Water

بهترین آهنگ اورجینال

Mighty River”, Mudbound

“Mystery of Love”, Call Me By Your Name

“Remember Me”, Coco

“Stand Up For Something”, Marshall

“This Is Me”, The Greatest Showman

بهترین انیمیشن 

The Boss Baby

The Breadwinner

Coco

Ferdinand

Loving Vincent

بهترین موسیقی متن

Dunkirk

Phantom Thread

The Shape of Water

Star Wars: The Last Jedi

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین فیلمبرداری

Blade Runner 2049

Darkest Hour

Dunkirk

Mudbound

The Shape of Water

بهترین طراحی لباس

Beauty and the Beast

Darkest Hour

Phantom Thread

The Shape of Water

Victoria & Abdul

بهترین تدوین صدا

Baby Driver

Blade Runner 2049

Dunkirk

The Shape of Water

Star Wars: The Last Jedi

بهترین میکس صدا

Baby Driver

Blade Runner 2049

Dunkirk

The Shape of Water

Star Wars: The Last Jedi

بهترین چهره‌پردازی (گریم) و آرایش مو

Darkest Hour

Victoria & Abdul

Wonder

بهترین لایو اکشن کوتاه

DeKaleb Elementary

The Eleven O’Clock

My Nephew Emmett

The Silent Child

Wantu Wote/All of Us

بهترین انیمیشن کوتاه

Dear Basketball

Garden Party

Lou

Negative Space

Revolting Rhymes

بهترین جلوه‌های ویژه

Blade Runner 2049

Guardians of the Galaxy Vol. 2

Kong: Skull Island

Star Wars: The Last Jedi

War for the Planet of the Apes

بهترین تدوین

Baby Driver

Dunkirk

I, Tonya

The Shape of Water

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین طراحی صحنه

Beauty and the Beast

Blade Runner 2049

Darkest Hour

Dunkirk

The Shape of Water

بهترین مستند کوتاه

Edith and Eddie

Heaven is a Traffic Jam on the 405

Heron

Knife Skills

Traffic Stop

بهترین فیلم مستند (مستند بلند)

Abbicus: Small Enough to Jail

Faces Places

Icarus

Last Man in Aleppo

Strong Island

بهترین فیلم خارجی زبان

A Fantastic Woman

The Insult

Loveless

On Body and Soul

The Square

نظر شما چیست؟ به نظر شما در بخش‌های مختلف چه فیلم‌هایی شانس بیش‌تری خواهند داشت و موفق به کسب جایزه می‌شوند؟

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

باکس آفیس هفته: شروع قدرتمند Deadpool 2

هر چند که فیلم Deadpool 2 «ددپول ۲»