امیلیا کلارک و هنری گلدینگ در پروژه مشترکی هم بازی می‌شوند

21 September 2018 - 21:00

طبق گزارش هالیوود ریپورتر، فیلم جدید پل فایگی (Paul Feig) به نام Last Christmas (آخرین کریسمس)، گام‌های بزرگی برداشته و امیلیا کلارک (Emilia Clarke) بازیگر سریال بازی تاج و تخت و هنری گلدینگ (Henry Golding) بازیگر فیلم Crazy Rich Asian را برای نقش‌های اصلی در اختیار گرفته است. در ادامه خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

در حالی که پلات فیلم هنوز مخفی نگه داشته شده، این فیلم بعنوان فیلم تعطیلات رومانتیک در لندن توصیف شده است. فیلم‌نامه آن را اما تامپسون (Emma Thompson) نوشته که چهار بار نامزد اسکار شده و برای فیلم‌نامه Sense and Sensibility اسکار دریافت کرده است. او فیلم‌نامه را به همراه برینوی کیمینگز (Bryony Kimmings) نوشته است. تامپسون این فیلم را به همراه دیوید لیوینگ‌استون (David Livingstone) می‌سازد.

فیلم جدید فایگی، A Simple Favor با بازی آنا کندریک (Anna Kendrick)، بلیک لایولی (Blake Lively) و لیندا کاردلینی (Linda Cardellini) تغییر بزرگی برای این کارگردان بود و نمرات خوبی دریافت کرد و توانست فروش خوبی نیز داشته باشد. او فیلم تلویزیونی Girls Code را کارگردانی کرده که درباره کمپانی تکنولوژی کاملا زنانه‌ای است.

کلارک نیز برای بازی در نقش دنریس تارگارین در فانتزی موفق شبکه HBO، بازی تاج و تخت، شناخته شده و سال آینده در فصل آخر این سریال دیده می‌شود و آخرین بار نیز در اسپین‌آف دنیای جنگ ستارگان، Solo: A Star Wars Story دیده شد که به نمرات مثبتی دست یافت و ۶۲۵ میلیون دلار فروش داشت.

گلدینگ نیز در دو ماه گذشته به موفقیت زیادی دست یافت و ستاره‌ی گیشه‌ی ماه اوت و کمدی رومانتیک Crazy Rich Asians بود و در A Simple Favor نیز بازی کرده و آخرین کریسمس همکاری مجدد او با فایگی است.

منبع: ComingSoon

برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.