تریلر جدیدی از فیلم Snake Eyes: G.I. Joe Origins منتشر شد

23 June 2021 - 12:59
Snake Eyes

کمپانی پارامونت به‌تازگی از دومین تریلر رسمی فیلم آینده خود با عنوان «چشمان مار: منشأ جی.آی. جو» رونمایی کرده است.

تمرکز تریلر جدید این فیلم بر روی دو کاراکتر اصلی آن یعنی کاراکترهای چشمان مار (Snake Eyes) و سایه طوفان (Storm Shadow) می‌باشد. نقش این کاراکترها را در این فیلم به ترتیب هنری گلدینگ (Henry Golding) و اندرو کوجی (Andrew Koji) ایفا کرده‌اند.

با ادامه پیدا کردن روند واکسیناسیون مردم در مقابل ویروس کرونا و برداشته شدن محدودیت‌های وضع شده جهت جلوگیری از شیوع این ویروس، افراد بیشتری در حال رفتن به سینماها هستند و سینماها نیز احتیاج به فیلم‌های پرهزینه و بزرگی دارند تا بتوانند علاوه بر سرگرم کردن آن‌ها، افراد بیشتری را به سالن‌های خود بکشانند. فیلم Snake Eyes: G.I. Joe Origins می‌تواند یکی از این فیلم‌های بزرگ و جذاب باشد.

با توجه به دو تریلری که تا به حال از فیلم Snake Eyes منتشر شده، به نظر می‌رسد که کارگردان آلمانی آن یعنی روبرت شونتکه (Robert Schwentke) توانسته توازن بسیاری خوبی را بین داستان کاراکتر محور این فیلم و سکانس‌های اکشن فوق‌العاده آن برقرار کند.

داستان این فیلم بر روی قهرمانی با نام چشمان مار تمرکز دارد که پس از نجات دادن جان وارث و جانشین قبیله باستانی در ژاپن با نام آرشیکاج، به این قبیله می‌پیوندد. با آموزش دیدن او در این قبیله برای تبدیل شدن به جنگجویی ماهر،‌ شرافت و وفاداری‌اش نیز توسط گروه تروریستی با نام کبرا مورد آزمایش قرار می‌گیرد.

در تریلر جدید این فیلم بازیگر نقش اصلی آن یعنی هنری گلدینگ، در رابطه با دوستی بین کاراکتر خود و سایه طوفان صحبت‌هایی را انجام داده است. او گفته که کاراکترش به شدت آرزوی داشتن خانه و خانواده‌ای را داشته و بدین ترتیب فکر می‌کند که کاراکتر سایه طوفان مانند برادر نداشته‌اش، است.

علاوه بر این، در مصاحبه‌های قبلی انجام شده با این بازیگر او از رابطه پیچیده بین این دو کاراکتر در این فیلم صحبت به میان آورده و همچنین نویسنده سری کمیک بوک‌های G.I. Joe با نام لری هما (Larry Hama) نیز اشاره کرده که کمیک بوک‌های او همیشه کاراکتر محور بوده‌اند و علت موفقیت‌های کمیک بوک‌‌هایش نیز همین موضوع می‌باشد.

در تریلر جدید به نمایش درآمده از فیلم Snake Eyes: G.I. Joe Origins، می‌توان آغاز رابطه دوستی بین دو کاراکتر چشمان مار و سایه طوفان و همچنین توسعه پیدا کردن رابطه آن‌ها با یکدیگر را مشاهده کرد و در عین حال نیز، شخصیت منفی این فیلم که مأموری از گروه تروریستی کبرا می‌باشد، رابطه این دو کاراکتر با یکدیگر را مورد آزمایش قرار می‌دهد.

علاوه بر این در این تریلر، سکانس‌های اکشن فوق‌العاده‌ای را نیز می‌توان مشاهده کرد که نشان از به ثمر رسیدن آموز‌ش‌های هنری گلدینگ برای بازی در این نقش می‌دهد. به غیر از هنری گلدینگ، اندرو کوجی نیز مهارت‌هایش را در این تریلر به نمایش گذاشته است. همچنین برای اولین بار نیز می‌توان در این تریلر نیم نگاهی را به صحنه‌های اکشن این فیلم با حضور بازیگر دیگر آن با نام سامارا ویوینگ (Samara Weaving) که مأموری از قبیله آرشیکاج می‌باشد، انداخت.

فیلم Snake Eyes قرار است در تاریخ ۲۳ ژوئیه (یکم مرداد ماه ۱۴۰۰) در سینماها به نمایش گذاشته شود.

تریلر جدید منتشر شده از این فیلم را نیز می‌توان از طریق این لینک تماشا کرد.

منبع: کولایدر

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.