ساخت دنباله‌ی فیلم موفق Aquaman رسما تایید شد

12 February 2019 - 16:00

تقریبا دو ماه پس از اکران فیلم ابرقهرمانی میلیارد دلاری Aquaman «آکوامن» استودیوی برادران وارنر کار روی دنباله‌ی این فیلم را آغاز کرده است. این استودیو دیوید لزلی جانسون مک‌گلدریک (David Leslie Johnson-McGoldrick) یکی از نویسندگان فیلم اول را برای نوشتن فیلمنامه‌ی این دنباله استخدام کرده است. در ادامه خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

جیمز وان (James Wan) کارگردان فیلم اول که با مک‌گلدریک در فیلم The Conjuring 2 «احضار ۲» همکاری داشته قرار است به همراه پیتر سفران (Peter Safran) تهیه‌کنندگی این دنباله را برعهده داشته باشند. هنوز مشخص نیست آیا وان کارگردانی این دنباله را برعهده دارد یا خیر.

Aquaman ماه دسامبر در سینماها اکران شد و افتتاحیه‌ای ۶۸ میلیون دلاری داشت. این فیلم تاکنون به فروش جهانی ۱.۱۲ میلیارد دلاری رسیده است. Aquaman به اولین فیلم از روی کامیک‌های دی‌سی پس از The Dark Knight Rises «شوالیه تاریکی برمی‌خیزد» در سال ۲۰۱۲ تبدیل شد که از فروش ۱ میلیارد دلار عبور می‌کند.

استخدام جانسون مک‌گلدریک به این معنی است که تولید دنباله بالاخره صورت می‌گیرد، آن هم بعد از انتظاری طولانی پس از اکران موفق این فیلم که معمولا در هالیوود امروزی کمتر دیده می‌شود. در برخی موارد، استودیوها قبل از اکران یک فیلم فرنچایزی تولید نسخه‌ی بعدی را آغاز می‌کنند. در برخی موارد هم استودیوها در اولین دوشنبه پس از اکران موفق فیلم خودشان تولید دنباله را آغاز می‌کنند.

اما در مورد Aquaman، وان اصلا عجله‌ای برای تولید دنباله نداشته (و حتی فعلا تعهدی نسبت به کارگردانی این دنباله ندارد)، و استودیو هم نمی‌خواسته روی او و همکارانش فشار بیاورد. جانسون مک‌گلدریک به همراه ویل بیل (Will Beall) نویسندگی Aquaman را براساس داستانی از وان، بیل و جف جانز (Geoff Johns) برعهده داشتند.

به طرز جالبی استودیوی برادران وارنر خیلی زودتر از خبر ساخت دنباله، ساخت اسپین‌آفی ترسناک از Aquaman با نام The Trench را اعلام کرده است.

منبع: Hollywood Reporter

برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.