تاریخ پخش سریال The New Pope اعلام شد

سه سال از وقتی The Young Pope نمرات خوبی از منتقدین و مخاطبین‌اش گرفت، می‌گذرد. از آن زمان به بعد مینی سریال‌های زیادی برای درام آن در دست ساخت قرار گرفت که The New Pope شبکه HBO یکی از آن‌هاست که از ۱۳ ژانویه روی آنتن می‌رود. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید‌.

سریال New Pope نوشته پائولو سارنتینو (Paolo Sorrentino) به همراه آمبرتو کانتارلو (Umberto Contarello) و استفانو بیسس (Stefano Bises) است و دومین مینی‌ سریال سارنتینو در دنیای پاپ مدرن است. هر هشت قسمت سریال را پائولو سارنتینو کارگردانی خواهد کرد.

ستارگان سریال که از سریال The Young Pope در این سریال نیز حضور خواهند داشت، سیلویو اورلاندو (Silvio Orlando)، خاویر کامارا (Javier Càmara)، سیسیل دو فرانس (Cécile de France)، لودیواین ساگنیر (Ludivine Sagnier)، موریزیو لامباردی (Maurizio Lombardi) خواهند بود. اعضای جدید این سریال، هنری گودمن (Henry Goodman)، آلریچ تامسن (Ulrich Thomsen)، مارک ایوانیر (Mark Ivanir) و ماسیمو جینی (Massimo Ghini) هستند. شارون استون (Sharon Stone) و مارلین منسن (Marlin Manson) بازیگران مهمان هستند.

لورنزو میلی و ماریو گیانانی این فیلم رل برای Wildside می‌سازند.

این سریال داستان لنی بلاردو، ملقب به پیوس سیزدهم، اولین پاپ آمریکایی تاریخ است. انتخاب وی نتیجه استراتژی موثر رسانه‌ای در بخش دانشگاه کاردینالز است. اما ظاهر فریبنده است، چون اینجا جایی است که مردم راز بزرگ خدا را برای هدایت بشریت انتخاب کرده‌اند. این مکان واتیکان است و این آدم‌ها، رهبران کلیسا هستند. پیوس سیزدهم مرموزترین و متناقض‌ترین آن‌هاست. پیوس سیزدهم مکار، خام، طعنه‌زن، فضل فروش، قدیمی، شکاک، یک‌دنده و مالیخولیا قصد دارد از رود بی‌پایان تنهایی انسان عبور کند تا خدا را پیدا کند و به مردم و خودش دهد.

جود لا (Jude Law) بازیگر اصلی سریال The Young Pope به همراه دایان کیتون (Diane Keaton) در نقش خواهر مری، راهبه‌ای از ایالت متحده که اکنون در شهر واتیکان زندگی می‌کند، بود.

سریال The New Pope از ساعت ۹ شب ۱۳ ژانویه روی آنتن شبکه HBO می‌رود.

منبع: ComingSoon

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید