پایان فیلم‌برداری فصل دوم سریال Umbrella Academy

شش ماه بعد از دور هم جمع شدن بازیگران دو فصل اول سریال Umbrella Academy، خبر رسیده تولید فصل دوم این سریال به پایان رسیده است. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

تام هاپر (Tom Hopper) و جاستین اچ. مین (Justin H. Min)، ستارگان سریال، در صفحات شخصی خود در اینستاگرام، با به انتشار گذاشتن تصاویر و پیام‌های جداگانه خبر از پایان فیلم‌برداری سریال دادند. هاپر بازیگر نقش لوتر هارگریور/نامبر وان تصویری از خود دو روز قبل از پایان فیلم‌برداری منتشر کرد، در حالیکه مین، بازیگر نقش بن هارگریوز/نامبر سیکس، نوشتند که با اینکه تورنتو، محل فیلم‌برداری سریال، را دوست داشته، خوشحال است قبل از آغاز زمستان به خانه می‌رود.

مین در پست خود، به طرفداران قول داده فصل دوم این سریال موفق نتفلیکس، مهیج خواهد بود.

هاپر در پست خود نوشته:

عوامل سریال The Umbrella Academy سخت‌کوش‌ترین آدم‌هایی هستند که دیده‌ام. آن‌ها ساعت‌ها کار می‌کنند تا به چیزی که می‌خواهند برسند. فقط دو روز تا پایان فیلم‌برداری فصل دوم باقی مانده و این عوامل، ما را سرافراز می‌کنند.‌ از تلاش بی‌دریغ‌تان ممنونیم. به افتخار این دو، دست بزنید.

هنوز مشخص نیست فصل دوم به کجا ختم می‌شود. جرارد وی (Gerard Way) قبلا گفته بود مطمئن است استیو بلکمن (Steve Blackman) و گابریل بآ (Gabriel Bã) داستان کمیک جدیدی را تکمیل کرده‌اند.

وی اظهار داشت:

کاری‌ که من و استیو بلکمن و نویسندگان فصل اول کردیم، خلق فیلم‌نامه ۱۸ صفحه‌ای بود که همه چیز را نشان داد. دوتا از رمان‌های گرافیکی هنوز منتشر نشده‌اند. و آن‌ها هشت‌تا خواهند بود، برای همین من چک‌نویس اتفاقات را دادم چون برای آینده سریال برنامه‌هایی داریم، و به موفقیت فیلم امیدواریم. آن‌ها خیلی مشتاق‌اند بدانند گابریل و من می‌خواهیم چکار کنیم. ما همیشه کمیک جدید برایشان داریم. آن‌ها واقعا می‌خواهند بدانند چه اتفاقی می‌افتد.

منبع: کامیک بوک

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید