تصویر جدید Wonder Woman 1984 با حضور دو بازیگر اصلی منتشر شد

30 April 2020 - 15:30

تصویر جدید فیلم موردانتظار Wonder Woman 1984 «زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴» دایانا پرینس با بازی گل گدوت (Gal Gadot) ‌و استیو ترور با بازی کریس پاین (Chris Pine) را در مکانی جدید نشان می‌دهد. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

تاریخ اکران این فیلم که قرار بود ماه ژوئن اکران شود، حالا به ماه اوت موکول شده است. Wonder Woman 1984 چندین دهه بعد از Wonder Woman محصول ۲۰۱۷ آغاز می‌شود، جایی که دایانا را در پس‌زمینه جنگ جهانی اول به مخاطبان معرفی کرد. دایانا حالا در موزه تاریخ طبیعی واشینگتن کار می‌کند و با باربارا مینروا (کریستن ویگ (Kristen Wiig)) دوست شده است، که می‌دانیم در ادامه داستان به شخصیت شرور چیتا تبدیل خواهد شد. البته دایانا هنوز از مردم محافظت می‌کند، و در Wonder Woman 1984 با تهدید جدیدی به شکل مکسول لرد (با بازی پدرو پاسکال (Pedro Pascal)) روبرو خواهد شد. اما مهم‌ترین نکته بازگشت استیو است، که به نظر می‌رسید در فیلم اول مُرده است.

استیو نقش مهمی در تصاویر و تیزرهای تبلیغاتی Wonder Woman 1984 داشته و حتی در اولین تریلر فیلم هم حضور داشت. در تصویر جدیدی که از این فیلم منتشر شده دایانا و استیو را در مکانی که شبیه خاورمیانه است می‌بینیم. در این تصویر، دایانا خبر خوبی دریافت نکرده، اما خوشبختانه او تنها نیست.

منبع: Screenrant

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.