دیوید آرکت به ریبوت Scream باز می‌گردد

19 May 2020 - 15:00

دیوید آرکت (David Arquette) برای ایفای مجدد نقشش، کلانتر دوی رایلی در بازسازی Spyglass Media Group از Scream (جیغ) باز می‌گردد. این بازیگر این نقش را در هر چهار فیلم این فرنچایز ۲۴ ساله بازی کرده است. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

آرکت اظهار داشته:

خیلی خوشحالم که دوباره نقش دوی را بازی می‌کنم و برای همکاری با خانواده Scream باز می‌گردم. Scream بخش بزرگی از زندگی من بوده، هم برای من و هم برای طرفداران فیلم و خوشحالم به میراث وس کریون بر می‌گردم.

اسپای‌گلس نیز اعلام کرده که مذاکره با بازیگران برای بازگشت به سری پنجم Scream ادامه دارد. تولید این فیلم اواخر امسال در ویلمینگتون، شمال کارولینا، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آغاز می گردد.

جزئیات مربوط به داستان مخفی نگه داشته شده اما داستان اصلی فیلم را جیمز واندربیلت (James Vanderbilt) و گای باسیک (Guy Busick) نوشته اند و Project X Entertainment  و پل نینستین (Paul Neinstein) و ویلیام شراک (William Sherak) فیلم را تولید می‌کنند. طراح فرنچایز Scream، کوین ویلیامسون (Kevin Williamson) است که تهیه کننده اجرایی نیز می‌باشد.

مت بتینلی-اولپین (Matt Bettinelli-Olpin) و تایلر گیلت (Tyler Gillett) از گروه Radio Silence کارگردانان و چاد ویللا (Chad Villella) تهیه کننده اجرایی کار بطور مشترک با ویلیامسون است. Radio Silence نیز گفته:

کار وس کریون و Scream برای ما بعنوان طرفدارانش بسیار ارزشمند است و روی ما بعنوان راویانش، تاثیرگذار بوده است. داستان های فوق‌العاده کوین ویلیامسون دهه های متوالی ما را سرگرم کرده و مفتخریم فرصتی روی داده تا بخشی از دنیای سینمایی وس و کوین باشیم‌. فیلم نامه عالی جیمی و گای به خوبی از این میراث دفاع کرده و خوشحالم فصل دیگری از Scream را می‌سازیم.

ویلیامسون نیز گفته:

از همکاری مجدد با دیوید و کار با جیمی، گای و Radio Silence در سری جدید Scream خوشحالم. حضور آن‌ها در فیلم به میراث وس اصالت و غرور می‌بخشد. فیلم Ready or Not فیلم ترسناک مورد علاقه من در سال گذشته بود و بی صبرانه منتظر دنیای فوق العاده Scream هستم. خوشحالم که بخشی از آن هستم.

وندربلیت نیز گفته:

اینکه با کوین ویلیامسون توی یک اتاق بشینیم و درباره Scream جدید صحبت کنیم، رویایی بود که تحقق یافت. سالهاست منتظر Scream جدیدم و حالا می‌توانیم برای ساخت آن کمک کنیم. ما می خواهیم این نامه عاشقانه ای به فیلم‌هایی باشد که وس و کوین با هم ساخته‌اند.

این فیلم همکاری مجدد Radio Silence با شراک و وندربیلت بعنوان تهیه کنندگان اجرایی Ready or Not و قلم باسیک و رایان کریستوفر مورفی (Ryan Christopher Murphy) را رقم می‌زند.

گروه Radio Silence فیلم‌های آنتولوژی Southbound و V/H/S و همین طور فیلم ترسناک Devil’s Due را ساخته است.

چهار فیلم Scream به کارگردانی وس کریون بیش از ۶۰۰ میلیون دلار فروش جهانی داشت و فیلم اول سال ۱۹۹۶ اکران شد. ویلیامسون فیلم نامه اصلی و سری دوم و چهارم را قلم زد. نو کمبل (Neve Campbell)، کورتنی کاکس (Courteney Cox) و آرکت بازیگران این فرنچایز هستند که داستات سیدنی پرسکات و مبارزه او با قاتلی است که با پوشیدن نقابی به شکل روح قربانیان خود را دنبال کرده و شکنجه می کند. این فرنچایز تبدیل به فرنچایز تلویزیونی موفقی در سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹ شد.

آرکوت اخیرا استودیو جدید XTR را تاسیس کرده و در کمدی جدید ۱۲Hour Shift ساخته برا گرانت (Brea Grant) دیده خواهد شد. آرکوت در مرحله پیش تولید فیلم Ghost of the Ozarks با بازی تیم بلیک نلسون (Tim Blake Nelson) و کارگردانی مت گلس (Matt Glass) و جوردن واین لانگ (Jordan Wayne Long) قرار دارد. مستند مشهور او درباره کشتی، You Can’t Kill David Arquette اخیرا در آمریکا شمالی پخش شده است.

وندربیلت اخیرا فیلم موفق نتفلیکس، Murder Mystery را نوشته و تولید کرده که در سه روز اول بیش از ۳.۸ میلیون مخاطب داشته است. او فیلم Ready or Not را به همراه شراک برای سرچ‌لایت تولید کرد. او در حال اقتباس از رمان کلاسیک The Long Walk نوشته استفن کینگ (Stephen King) به کارگردانی آندری اوردال (Andre Overdal) برای نیولاین است. و Murder Mystery 2 را با شراک برای نتفلیکس می‌سازد. او فیلم نامه‌های Zodiac, The Amazing Spider-Man, White House Down و Truth را قلم زده است.

پارامونت اخیرا اعلام کرده وندربیلت اسپین آف فرنچایز Transformers را می‌نویسد.

منبع: ددلاین

برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.