شایعه: فیلم انفرادی کنستانتین با بازی کیانو ریوز ساخته خواهد شد

8 July 2020 - 09:30

در طول سال‌ها گمانه‌زنی‌های بسیاری حول اقتباسی سینمایی از شخصیت متعلق به DC یعنی جان کنستانتین وجود داشت، اکنون با سریال Justice League Dark که توسط جی.جی. آبرامز (J.J. Abrams) برای HBO Max در دست توسعه قرار دارد شایعه‌ای قوی نمایان شده که حاکی از آن است که فیلمی لایو-اکشن متمرکز بر روی این جادوگر توسط کمپانی برادران وارنر درحال‌توسعه است. این خبر توسط ComicBook.com منتشرشده است. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

پس‌ازآنکه در ابتدا سایت The Direct گزارشی مبنی بر فیلم لایو-اکشن انفرادی Constantine منتشر کرد که طی آن گفته‌شده بود Warner Bros و Bad Robot به همراه آبرامز در حال کار بر روی این فیلم هستند و داستان آن در راستای سریال لیگ عدالت تاریک HBO Max قرار دارد؛ اکنون برندون کتز (Brandon Katz) از روزنامه‌ی The Observer طی توییتی تأیید کرد که او نیز زمزمه‌های قوی را شنیده که حتی شامل امکان بازگشت کیانو ریوز (Keanu Reeves) برای ایفای این نقش که آن را در فیلم سال ۲۰۰۵ ایفا کرده بود می‌شوند.

بازار شایعات از جایی داغ شد که پیش‌تر نیز شایعه‌ای مبنی بر توسعه‌ی فیلم شعبده‌باز مؤنث DC یعنی زاتانا زاتارا به گوش رسید که البته بنا بر گزارشات مستقل از سریال Justice League Dark است. بااینکه ممکن است برای طرفداران گیج‌کننده باشد اما بعید به نظر نمی‌رسد که DC و کمپانی برادران وارنر در حال معرفی جهان‌های چندگانه‌ای باشند که قرار است در فیلم پیشِ روی The Flash معرفی شود. قبل‌تر گزارش‌شده بود که مایکل کیتون (Michael Keaton) در حال مذاکره برای ایفای مجدد نقش بتمن در قامت نسخه‌ی دیگری از این شخصیت در دنیای موازی دیگر طی رویدادهای فیلم مذکور است.

تلاقی جهان‌های معرفی‌شده در دنیای فیلم و تلویزیون مسئله‌ی بی‌سابقه‌ای نیست، به‌طور مثال در دنیای سریال (دووم پاترول) «Doom Patrol» محصول مشترک DC Universe/HBO Max جیوان وید (Joivan Wade) نقش ویکتور استون/سایبورگ را ایفا می‌کند درحالی‌که ری فیشر ایفاگر همین نقش در دنیای گسترده‌ی دی‌سی (DC Extended Universe) است. این مسئله در رویداد کراس‌اور امسال دنیای Arrowverse یعنی (بحران در زمین‌های بینهایت) «Crisis on Infinite Earths» توضیح داده شد که وقایع DCEU، اروورس و دنیای سریال‌های (تایتانز) «Titans» و Doom Patrol همه در زمین‌های جداگانه‌ای رخ می‌دهند که در ادامه شاهد حضور افتخاری فلش با بازی ازرا میلر (Ezra Miller) در قسمت مربوط به سریال (فلش) «The Flash» درحالی‌که سایبورگ با بازی وید در قسمت مربوط به سریال (افسانه‌های فردا) «Legends of Tomorrow» حضور پیدا کردند، بودیم.

بااینکه همچنان مشخص نیست چه کسی ایفاگر نقش کنستانتین خواهد بود اما پروژه‌های بزرگی ریوز را محاصره کرده‌اند که شامل قسمت چهارم فرانچایز موفق (جان ویک) «John Wick»، (ماتریکس ۴) «The Matrix 4» و (بیل و تد رویاروی موسیقی) «Bill and Ted Face the Music» هستند. با توجه به علاقه‌ی این ستاره‌ی ۵۵ ساله به ایفای مجدد این نقش اصلاً بعید نیست که وارنر او را برای نقش‌آفرینی در این فیلم به خدمت بگیرد.

منبع: Comingsoon

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.