HBO سریال Run را برای فصل دوم تمدید نکرد

12 July 2020 - 10:30

HBO فصل دوم رمانتیک کمدی مهیج Run با بازی دامنال گلیسون (Domhnall Gleeson) و مریت وور (Merritt Wever) را تولید نخواهد کرد. این تصمیم با گذشت یک ماه و نیم از پخش فصل اول هفت قسمتی این مجموعه از خالق/تهیه‌کننده‌ی اجرایی/شورانر ویکی جونز (Vicky Jones) بر روی HBO گرفته‌شده است. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

این مسئله باعث به وجود آمدن بحث و گفت‌وگوهای طولانی در مورد یک فصل دوم بالقوه که شامل منتقل شدن احتمالی تولید به لس‌آنجلس است، شد.

HBO طی بیانیه‌ای گفت:

پس از بررسی راه‌های دارای پتانسیل برای ادامه دادن به سفر روبی و بیلی به همراه شورانر ویکی جونز، ما تصمیم گرفتیم که با فصل دومی از Run حرکت رو به جلویی نخواهیم داشت.

Run به قلم جونز حول روبی (با بازی وور)، زنی که زندگی فاقد هیجان را می‌گذراند، جریان دارد. روزی پیامی دریافت کرده که او را به بستن پیمانی برای بازگرداندن حس جوانی، پیدا کردن عشق حقیقی و خودسازی دعوت می‌کند. برای این کار او باید از زندگی خودش خارج‌شده و قدم در سفری به سراسر آمریکا به همراه عشق قدیمی‌اش (با بازی گلیسون) بگذارد.

هدف پایانی آن‌ها رسیدن به لس‌آنجلس است و در پایان فصل ۱ بیلی و روبی سرانجام به مقصد نهایی خودشان رسیدند. اما پایان سریال به طرز حساسی به‌پایان رسید جایی که روبی متوجه شد تمام سفر رمانتیکشان بخشی از تجربیات بیلی برای نوشتن یک کتاب بوده و وقتی بیلی عشقش را به او در ایستگاه قطار لس‌آنجلس ابراز می‌کند، روبی بدون گفتن حرفی برای رفتن نزد شوهر و فرزندانش او را ترک می‌کند.

جونز پس از پایان فصل نخست به Deadline گفت:

ما عاشق، عاشق، عاشق ادامه دادن به سریال هستیم. من شخصاً یک هزار ایده دارم.

او فاش نکرد که این پایان حساس و نفس‌گیر چگونه ادامه پیدا می‌کند اما به بخشی از برنامه‌های برای خط داستانی فصل ۲ اشاره کرد:

اسمش Run هست و بنابراین سریال حرکت رو به جلویی داشته است. امکان درجا زدن در این داستان وجود ندارد.

سریال Run مجموعه‌ای است که کمتر موردتوجه قرارگرفته، بااین‌حال واکنش‌های خوبی دریافت کرده است. این برنامه امتیاز ۸۰% و لقب “fresh” را از سایت Rotten Tomatoes دریافت کرده است. این سریال در بررسی‌هایی که به‌تازگی در جدول محبوب‌ترین برنامه‌های کمدی HBO در هر ایالت آمریکا که توسط OnBuy.com انجام‌گرفته است، با پشت سر گذاشتن Curb Your Enthusiasm در بالای لیست محبوب‌ترین نیم ساعتی‌های HBO در ۱۵ ایالت قرارگرفته است.

Entertainment One به همراه جونز و خالق Fleabag یعنی فیبی والر بریج (Phoebe Waller-Bridge) تهیه‌کنندگان Run هستند. کمپانی DryWrite متعلق به والر بریج و امیلی لئو (Emily Leo) برای Wigwam تهیه‌کنندگی اجرایی این مجموعه را انجام داده‌اند. کیت دنیس (Kate Dennis) قسمت نخست و آزمایشی سریال را کارگردانی کرده است و از تهیه‌کنندگان اجرایی آن نیز هست. فیبی والر بریج در قسمتی از فصل نخست این سریال به ایفای نقش نیز پرداخته است.

منبع: Deadline

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.