سریال Revelations برای CW ساخته خواهد شد

۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰

شبکه CW درحال‌توسعه‌ی درام یک ساعته‌ی Revelations بر اساس داستان کوتاهی از استیون کینگ (Stephen King) با عنوان The Revelations of ‘Becka Paulson از نویسنده میزی کالور (Maisie Culver)، کیتی لاوجوی (Katie Lovejoy) و Warner Bros. TV است. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

سریال توسط کالور نویسندگی می‌شود. در Revelations پس‌ازآنکه بکا پالسون مثبت نگر به‌صورت تصادفی با یک تفنگ میخ‌کوب به سرش شلیک می‌کند، توسط عیسی مسیح به‌عنوان فرد برگزیده به خدمت گرفته می‌شود تا آخرالزمان را متوقف کند.

برای نجات دنیا، بکا باید ثابت کند که همچنان امیدی به سیاره‌ی بیش‌ازحد عقب‌افتاده‌ی ما هست و برای شروع او به زادگاهش در غرب میانه می‌رود.

لاوجوی و کالور تهیه‌کنندگی اجرایی آن را انجام خواهند داد.

کالور نویسنده‌ی سریال Last Man Standing است که از ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۷ بر روی شبکه‌ی ABC قبل از انتقالش به FOX در ۲۰۱۸ پخش می‌شد. او پیش‌تر به‌عنوان دستیار در تولید فیلم Breaking In و سیتکام Men At Work حضورداشته است.

لاوجوی نویسنده‌ی Dead Inside است که قسمت آزمایشی آن توسط CW سفارش ساخت گرفته است و همچنین نویسنده‌ی Miranda’s Rights است که NBC سفارش ساخت قسمت آزمایشی آن را داده است.

منبع: Deadline

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette