نتفلیکس با ۳۰ میلیون دلار حقوق The guilty را به دست آورد

25 September 2020 - 09:00

طی قراردادی ۳۰ میلیون دلاری، شرکت Netflix حقوق فیلم The guilty با بازی جیک جیلنهال (Jake Gyllenhaal) و کارگردانی آنتوان فوکوآ (Antoine Fuqua) که بر اساس درام دانمارکی Den Skyldige به کارگردانی گوستاو مولر (Gustav Moller) است را به دست آورد. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

سرعت نتفلیکس بیشتر شده است. این شبکه‌ی استریمی در هفته‌های اخیر بسیار فعال شده و اکنون نیز مشغول مذاکره برای بستن قراردادی ۲۰ میلیون دلاری برای به دست آوردن حقوق فیلم Bruised به کارگردانی هلی بری (Halle Berry) است. این فیلم حتی هنوز فیلم‌نامه‌ای برایش به نگارش در نیامده است اما فرآیند خرید آن اکنون در فستیوال فیلم تورنتو در حال انجام است. فیلم Pieces of a Woman با قراردادی ۱۰ میلیون دلاری، فیلم Malcolm & Marie به کارگردانی سم لوینسون و درخشش زندایا و جان دیوید واشینگتن با قراردادی ۳۰ میلیون دلاری هر دو فیلم‌هایی هستند که نتفلیکس حقوقشان را خریداری کرده است؛ اکنون نیز فیلم «گناهکار» که انتظار می‌رود فیلم‌برداری آن تا پیش از پایان سال میلادی جاری آغاز شود به آثار انحصاری نتفلیکس پیوسته است.

داستان فیلم طی یک صبح در مرکز مخابره‌ی تماس‌های ۹۱۱ اتفاق می‌افتد. یک اپراتور به نام جو بیلر تلاش می‌کند تماس‌گیرنده‌ای که در خطر بزرگی قرار دارد را نجات دهد اما خیلی زود متوجه می‌شود که هیچ‌چیز آن‌طوری نیست که به نظر می‌رسد و رویارویی با حقیقت تنها راه نجات است.

Bold Films و Amet Entertainment سرمایه‌گذاران این درام هستند. خالق سریال True Detective نیک پیتزولاتو (Nic Pizzolatto) نویسندگی آن را انجام داده است. جیلنهال و همکارش در کمپانی Nine Stories یعنی ریوا مارکر (Riva Marker) به همراه فوکوآ از کمپانی Fuqua Films، اسکات گرینبرگ (Scott Greenberg)، میشل لیتواک (Michel Litvak)، گری مایکل والترز (Gary Michael Walters)، دیوید لیتواک (David Litvak) و اسوتلانا متکینا (Svetlana Metkina) برای Bold Films و دیوید هرینگ (David Haring) از کمپانی Amet تهیه‌کنندگان این عنوان هستند. انی مارتر (Annie Marter)، گوستاو مولر و لینا فلینت (Lina Flint) به همراه کریستین مرکوری (Christian Mercuri) و جان اوکز (Jon Oakes) تهیه‌کنندگی اجرایی آن را بر عهده دارند.

Endeavor Content فروش بین‌المللی فیلم را در دست خواهد داشت.

The Guilty طی ماه نوامبر در مکانی واقع در لس‌آنجلس فیلم‌برداری خواهد شد.

فوکوآ ساخت این فیلم را قبل از ساخت فیلم Emancipation به همراه ویل اسمیت (Will Smith) انجام خواهد داد.

جیلنهال و فوکوآ اولین بار در درام بوکسوری Southpaw در سال ۲۰۱۵ با یکدیگر همکاری کرده بودند.

جیلنهال گفت:

نمی‌توانم بیشتر از این از کار کردن دوباره با آنتوان هیجان‌زده باشم. زمانی که باهم بر روی Southpaw کارکردیم یکی از هنری‌ترین تجربیات شغلم بود و نمی‌توانم برای برگشتن سر صحنه‌ی فیلم‌برداری به همراه او صبر کنم. The Guilty یک داستان ویژه است و همه‌ی ما با آن احساس نزدیکی می‌کنیم.

منبع: Deadline

منبع: Deadline

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.