سریال Space Force برای فصل دوم تمدید شد

14 November 2020 - 18:00

نتفلیکس سفارش ساخت فصل دوم سریال کمدی اداری Space Force را داده است که از ایده نیروی فضایی (Space Force) رئیس جمهور دونالد ترامپ الهام گرفته شده است. ساخت فصل جدید قرار است در سال ۲۰۲۱ در ونکوور آغاز شود. در ادامه با سینما فارس همراه باشید.

داستان این سریال که ساخته مشترک استیو کارل (Steve Carell) و گرگ دنیلز (Greg Daniels) با بازی کارل است، پیرامون یک خلبان موفق است که آرزوی مدیریت نیروی هوایی را دارد اما زندگی ژنرال مارک نایرد، با بازی کارل، وقتی دگرگون می‌شود که برای رهبری ششمین شاخه از نیرو‌های نظامی آمریکا یعنی نیروی فضایی انتخاب می‌شود. مارک با تردید ولی متعهد به شغل جدیدش، همراه خانواده به یک پایگاه دورافتاده در کلرادو می‌رود، جایی که او و تیمی از دانشمندان و فضانوردان نیروی فضایی کاخ سفید مامور می‌شوند تا روی ماه و فضا تسلط پیدا کنند.

کارل و دنیلز که شورانر سریال است، همراه با هاوارد کلین (Howard Klein) از کمپانی ۳Arts تهیه‌کننده اجرایی این سریال هستند. نورم هیسوک (Norm Hiscock) نیز در فصل دوم، به عنوان تهیه‌کننده اجرایی و شورانر به این سریال می‌پیوندد.

از بازیگرانی که در فصل دوم نیز حضور دارند می‌توان به کارل، جان مالکویچ (John Malkovich)، بن شوارتز (Ben Schwartz)، توونی نیوزوم (Tawny Newsome)، دیانا سیلورز (Diana Silvers) و  جیمی او یانگ (Jimmy O. Yang) که به عنوان نویسنده به فصل دوم پیوست اشاره کرد.

منبع: Deadline

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.