لین رمزی کارگردانی اقتباس رمانی از استیون کینگ را انجام خواهد داد

17 November 2020 - 23:30

لین رمزی (Lynne Ramsay) که کارگردانی دلهره‌آور You Were Never Really Here را انجام داده بود به‌عنوان کارگردان به جمع عوامل فیلم The Girl Who Loved Tom Gordon که توسط کمپانی Village Roadshow Pictures از روی رمانی از استیون کینگ (Stephen King) به همین نام اقتباس می‌شود، پیوست. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

کریستین رومرو (Christine Romero) همسر سابق جورج رومرو (George A. Romero)، فیلم‌ساز فقید ژانر وحشت به همراه تهیه‌کننده‌ی فیلم It روی لی (Roy Lee) از کمپانی Vertigo Films به همراه رایان سیلبرت (Ryan Silbert) از کمپانی Origin Story و جان برگ (Jon Berg) از کمپانی Stampede Ventures تهیه‌کنندگی این عنوان را بر عهده دارند.

رمان مذکور که در سال ۱۹۹۹ منتشر شد، داستان دختر جوانی را روایت می‌کند که وقتی به همراه مادر و برادرش در جنگلی مشغول پیاده‌روی هستند، گم می‌شود. او تنها نه سال دارد و با وجود ترسش از تاریکی برای روزها در جنگل سرگردان می‌ماند. درحالی‌که مدام در حال راه رفتن است، گرسنگی، تشنگی و خستگی موجب ایجاد توهماتی برای او می‌شوند که باعث دیدار او با اسطوره‌اش، بازیکن بیس‌بالی به نام تام گوردون می‌شود؛ اما رفته‌رفته این توهم باعث ایجاد باوری در او می‌شود که هیولایی فرا طبیعی در کمین او است درنتیجه خیلی زود این تجربه‌ی ترسناک تبدیل به آزمایشی برای هردوی عقلانیت و توانایی مبارزه‌اش برای جانش می‌شود.

کریستی هال (Christy Hall) که از خالقان I’m Not Okay With This برای کمپانی Netflix است به همراه رمزی فیلم‌نامه‌ی اثر مذکور را به نگارش درآورده‌اند.

اندرو چایلدز (Andrew Childs) تهیه‌کنندگی اجرایی این فیلم را انجام خواهد داد و معاون اجرایی بخش تولید محتوای Village Roadshow Pictures، جیلیان آپفلبام (Jillian Apfelbaum) ناظر این پروژه که انتظار می‌رود فیلم‌برداری آن از سال بعد آغاز شود، خواهد بود.

رمزی که به خاطر کارگردانی فیلم‌هایی نظیر We Need to Talk About Kevin محصول ۲۰۱۱ با بازی تیلدا سوینتن (Tilda Swinton)، مرتب بر روی صحنه‌ی جشنواره‌های مختلف حضور پیداکرده است، اخیراً فیلم You Were Never Really Here با درخشش واکین فینکیس (Joaquin Phoenix) را کارگردانی کرد که با تشویق هفت دقیقه‌ای حضار در فستیوال کن ۲۰۱۷ همراه بود. او همچنین به‌عنوان عضوی از هیئت‌داوران در فستیوال‌های کن و ونیز حضور پیداکرده است.

منبع: Hollywood Reporter

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.