آنجلینا جولی فیلم عکاس جنگ معروف بریتانیایی را خواهد ساخت

آنجلینا جولی (Angelina Jolie)، کارگردان فیلم Unbroken برای کارگردانی فیلم زندگی‌نامه‌ی عکاس جنگ افسانه‌ای بریتانیایی، دان مک‌کالین (Don McCullin) انتخاب شد. این فیلم Unreasonable Behaviour نام دارد و بر اساس اتوبیوگرافی به همین نام است. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

این عنوان توسط تام هاردی (Tom Hardy) و دین بیکر (Dean Baker) زیر پرچم کمپانی مشترکشان Hardy Son & Baker تهیه خواهد شد. تیم به وان (Tim Bevan) و اریک فلنر (Eric Fellner) از Working Title Films دیگر تهیه‌کنندگان آن خواهند بود. مک‌کالین و مارک جورج (Mark George) تهیه‌کنندگان این فیلم هستند که هنوز صحبتی راجع به بازیگران آن به میان نیامده است.

نامزد بفتا گرگوری برک (Gregory Burke) از فیلم ’۷۱ محصول ۲۰۱۴ نویسندگی فیلم‌نامه‌ی آن را بر عهده دارد. در اتوبیوگرافی مذکور نوری بر روی زندگی این عکاس جنگ مشهور بریتانیایی از تولد در خانواده‌ای فقیر تا زندگی در لندن درگیر جنگ و رفتن به برخی از خطرناک‌ترین مناطق جنگی دنیا انداخته‌شده است.

مک‌کالین بیشتر به خاطر مجموعه تصاویر تکان‌دهنده‌ی سیاه‌وسفیدش از ویتنام و کامبوج و هنگامی‌که برای روزنامه‌های The Observer و The Sunday Times کار می‌کرد، شناخته‌شده است. او برای گرفتن تصاویر از جنگ‌هایی که برخی از آن‌ها تا به امروز ادامه‌دارند و حتی تشدید نیز شده‌اند، جانش را به خطر انداخته است.

جولی طی بیانیه‌ای گفت:

من این افتخار را پیداکرده‌ام تا فیلمی درباره‌ی دان مک‌کالین بسازم. من مدهوش ترکیب منحصربه‌فرد او از شجاعت و انسانیت – تعهد مطلقش برای به تصویر کشیدن چهره‌ی واقعی جنگ و همزادپنداری و احترامی که برای کسانی که از جنگ و عواقبش رنج می‌برند قائل است، شدم. امیدواریم که اثری به همان تأثیرگذاری عکس‌های دان بسازیم، اثری راجع به مردمانی خارق‌العاده و رویدادهایی که او شاهدشان بوده است، همچنین اثری در مورد طلوع و افول دوره‌ای خاص در خبرنگاری.

مک‌کالین اضافه کرد:

فیلم قبلی آنجلینا را در کامبوج دیدم و بسیار از قدرت داستان‌سرایی او تحت تأثیر قرار گرفتم. احساس می‌کنم که فیلمم در دستان حرفه‌ای قرار دارد.

منبع: Deadline

12345678910 (1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید