تریلر فیلم مهیج Nobody ساخته تیم سازنده John Wick منتشر شد

10 December 2020 - 23:30

تریلر فیلم اکشن مهیج Nobody «هیچکس» با بازی باب اودنکرک (Bob Odenkirk) بازیگر سریال Better Call Saul «بهتره با ساول تماس بگیری» منتشر شد. ایلیا نایشولر (Ilya Naishuller) که فیلم تیراندازی اول شخص Hardcore Henry را ساخته بود کارگردانی این فیلم را برعهده دارد. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

در فیلم Nobody، کسی انتظار زیادی از هاچ منسل (اودنکرک) ندارد، یک پدر حومه شهری که وقتی نمی‌تواند از خانواده‌اش در برابر دو دزد که به خانه آن‌ها هجوم آورده‌اند محافظت کند از او ناامید شده‌اند. اگرچه هاچ معمولا دست‌کم گرفته می‌شود، پیامدهای این اتفاق باعث می‌شود خشم فروخورده او طغیان کند، و وارد مسیر خشونت‌آمیزی شود که مهارت‌های مرگبار او را آشکار می‌کند. هاچ در میان مشت‌زنی، تیراندازی و تعقیب و گریز، باید خانواده خودش را از دست دشمن خطرناکش نجات دهد و مطمئن شود کسی پس از این او را نادیده نمی‌گیرد.

درک کولستاد (Derek Kolstad) سازنده John Wick «جان ویک» فیلمنامه Nobody را نوشته و دیوید لیچ (David Leitch) کارگردان فیلم اول آن فرنچایز تهیه‌کنندگی این فیلم را همراه با همسرش کلی مک‌کورمیک برعهده دارد.

کانی نیلسن (Connie Nielsen) نقش همسر هاچ، کریستوفر لوید (Christopher Lloyd) نقش پدرش، و RZA نقش برادرش را بازی می‌کنند. شما می‌توانید تریلر این فیلم اکشن مهیج را در کانال یوتیوب مشاهده نمایید.

فیلم Nobody در تاریخ ۲۶ فوریه ۲۰۲۱ (۸ اسفند) اکران خواهد شد.

منبع: Collider

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.