جیمز گان به جمع نویسندگان فیلم Coyote vs. Acme پیوست

24 December 2020 - 22:30
Coyote vs. Acme

پس از سال‌ها، فیلم Coyote vs. Acme اکنون یک قدم دیگر به ساخته‌شدن نزدیک می‌شود. جیمز گان (James Gunn) تأیید کرد که نویسندگی این فیلم که بخش کوچکی از مجموعه‌ی انیمیشن‌های کوتاه Looney Tunes است را انجام خواهد داد. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

مجموعه‌ی انیمیشنی The Wile E. Coyote vs. The Road Runner که متشکل از قسمت‌های کوتاه بود و در ایران به نام «میگ میگ» شناخته می‌شود، در ابتدا در سال ۱۹۴۹ و در عصر طلایی کارتون‌های «لونی تونز» ساخته شد و به پخش رسید. چاک جونز (Chuck Jones) به طرز شگفت‌انگیزی روایتی ساده را شکل داد که طی آن شاهد تلاش‌های یک گرگ صحرایی برای به دام انداختن یک کوکوی دونده و شکست‌های پیاپی‌اش بودیم؛ در برخی قسمت‌ها شاهد بودیم که کایوت برای به دام انداختن رودرانر از وسایلی ساخته‌شده توسط کمپانی Acme استفاده می‌کند.

از سال ۲۰۱۰ کمپانی برادران وارنر در حال تلاش برای ساخت فیلمی حول محور این کمپانی است اما در سال‌های اخیر فیلم لایو-اکشن انیمیشن ترکیبی Coyote vs. Acme جای آن را گرفته است. جان (Jon) و جاش سیلبرمن (Josh Silberman) نویسندگی این فیلم را بر عهده دارند و سال گذشته دیو گرین (Dave Green) نیز برای کارگردانی این اثر به آن پیوست.

اکنون، لیست کامل نویسندگان این اثر را جیمز گان، جان و جاش سیلبرمن، جرمی اسلیتر (Jeremy Slater) و سیمی برچ (Samy Burch) تشکیل می‌دهند. گزارش شده که این فیلم فقط بر اساس مجموعه کارتون‌های Looney Tunes and Merrie Melodies نیست و در آن از مقاله‌ی خیالی مجله‌ی نیویورکر به نام Coyote v. Acme نوشته‌شده توسط ایان فریزیر (Ian Frazier) نیز استفاده خواهد شد.

طی این مقاله، درگیری حقوقی میان کایوت و کمپانی Acme شکل می‌گیرد.

Coyote vs. Acme در سال ۲۰۲۳ و پس از دیگر فیلم از مجموعه‌ی «لونی تونز» یعنی Space Jam 2 اکران خواهد شد.

منبع: Screen Rant

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.