سریال Animal Kingdom برای فصل ششم و آخر تمدید شد

19 January 2021 - 14:40
سریال Animal Kingdom

شبکه TNT پایان سریال درام جنایی محبوب خود با نام Animal Kingdom را مشخص کرد. جلوتر از به نمایش درآمدن فصل پنجم این سریال، شبکه TNT این سریال را برای فصل ششم و آخر خود تمدید کرده است.

گزارش‌ها حالی از آن است که گروه بازیگری و خدمه ساخت این سریال در ماه نوامبر (آبان ماه ‍۱۳۹۹) سال پیش، از تصمیم شبکه TNT درباره پایان این سریال آگاه شده‌اند. بازیگران فصل پنجم این سریال شامل شان هاتوسی (Shawn Hatosy)، بن رابسون (Ben Robson)، جیک ویری (Jake Weary)، فین کول (Finn Cole)، لیلا جورج (Leila George)، ریگو سانچز (Rigo Sanchez) و جان بیورز (Jon Beavers) می‌باشند. فصل پنجم این سریال قرار است که در تابستان سال جاری در شبکه TNT به نمایش گذاشته شود.

اکنون با به پایان رسیدن سریال‌های Animal Kingdom و Claws شبکه TNT، سریال Snowpiercer تبدیل به تنها سریال اسکریپت شده (دارای فیلم‌نامه) شبکه TNT خواهد شد چرا که مدتی است این شبکه، تمرکز خود را بر روی سریال‌های اسکریپت نشده گذاشته است.

با آمار ثابت و خوب سریال Animal Kingdom به همراه جذب مخاطبان جوان بسیاری، این سریال توانسته است با رسیدن به رقم ۲۷ میلیون برای تمام قسمت‌های فصل چهارم خود، آمار بینندگان بسیاری خوبی را برای شبکه TNT رقم بزند. علاوه بر آن، پیش از این نیز سریال Animal Kingdom توانسته بود در بین ۱۰ تا از پربیننده‌ترین سریال‌های درام سال ۲۰۱۹ جای بگیرد.

در فصل پنجم سریال Animal Kingdom کاراکترهای پاپ (با نقش‌آفرینی شان هاتوسی)، کریگ (با نقش‌آفرینی بن رابسون)، دیران (با نقش‌آفرینی جیک ویری) و جی (با نقش‌آفرینی فین کول) همچنان در حال مواجه شدن با عواقب مربوط به مرگ کاراکتر اسمورف از جمله بسیج شدن خانواده این کاراکتر جهت انتقام گرفتن از آن‌ها هستند. اکنون که قلمرو پادشاهی آن‌ها فاقد رهبر است، کاراکتر کودی در حال تک و پو جهت نگه داشتن اتحاد شکننده‌شان می‌باشد.

در همین حال نیز، آن‌ها به دنبال تحقیق جهت کسب کردن اطلاعت بیشتری در مورد کاراکتر پاملا جانسون هستند که اسمورف پیش از مرگش، او را ذینفع تمام املاک خود کرده بود. در سال ۱۹۸۴ نیز، نسخه ۲۳ ساله و بی‌ثبات کاراکتر اسمورف در حال تشکیل مسیر خود جهت بزرگ کردن کاراکتر پاپ و جولیا بوده و در عین حال نیز مدیریت کارهای خطرناکی را با دوستان قدیمی و جدیدش بر عهده گرفته است.

این سریال درام که توسط جاناتان لیسکو (Jonathan Lisco) برای تلویزیون توسعه داده شده، بر اساس فیلم استرالیایی به همین نام که در سال ۲۰۱۰ و با کارگردانی دیوید میشود (David Michod) ساخته شده بود، توسط کمپانی John Wells Productions با همکاری کمپانی Warner Horizon Scripted Television تولید شده است. تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال شامل جان ولز (John Wells)، دانیل ناتانسون (Daniele Nathanson)، ارین جونتو (Erin Jontow)، لیز وات (Liz Watts) و دیوید میشود می‌باشند. لیز وات (Liz Watts) و دیوید میشود جزء تولیدکنندگان فیلم Animal Kingdom نیز بوده‌اند.

منبع: ددلاین

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.