مارول شخصیت‌های دنیای کمیکش را در Disney + قبل از ساخت فیلم سینمایی آزمایش خواهد کرد

25 January 2021 - 01:24

کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر استودیوی مارول، عنوان می‌کند که سریال‌های آینده‌ی (MCU) Marvel Cinematic Universe برای آزمایش شخصیت‌های خاص ابتدا در دیزنی + نمایش داده می‌شوند و در صورت استقبال، فیلم سینمایی از آن‌ها ساخته خواهد شد.

کوین فایگی، رئیس استودیوی مارول می‌گوید بسیاری از سریال‌های آینده‌ی دیزنی + از جهان سینمایی مارول، در این شبکه‌ی استریمینگ مورد آزمایش قرار می‌گیرند. چندین برنامه‌ی تلویزیونی مارول مانند Agents of Shield و Daredevil وجود داشته که در MCU تنظیم شده‌اند. آن‌ها به وقایع، خطوط داستانی و حتی گاهی شخصیت‌های برجسته‌ی فیلم‌ها اشاره می‌کردند. با این حال، سوال در مورد جایگاه آن‌ها در برنامه‌ی MCU همیشه قابل بحث بود. خود فایگی هرگز شخصاً درگیر آن پروژه‌های تلویزیونی نبود و وقتی از او سوال می‌شد که آیا قرار است سریال‌ها با فیلم‌ها ارتباط داستانی داشته باشند یا خیر، اطلاعات زیادی را ارائه نمی‌داد.

بسیاری تصور می‌کردند که فایگی و افراد خلاق در پشت صحنه‌ی پروژه‌های بزرگ MCU علاقه بیشتری به ارائه‌ی داستان‌های خود به صورت سینمایی دارند، به همین دلیل وقتی مشخص شد که مارول چندین سریال برای دیزنی + با دخالت مستقیم فایگی تولید می‌کند، تعجب آور بود. او اخیراً در مورد هدفی که دیزنی + نشان می‌دهد و این‌که چرا برخی شخصیت‌ها و داستان‌ها به جای اکران در سینماها، در این پلتفرم استریمینگ پخش می‌شوند گفت که هر پروژه‌ای که مارول روی آن کار می‌کند اساساً به دو دسته تقسیم می شود: فیلم های بلند و هر چیز دیگر.

WandaVision جدیدترین سریال دیزنی + و مارول، در حال حاضر است که پخش می‌شود. با وجود مدت زمان کوتاهی که از نمایش این برنامه می‌گذرد، جذابیت برخی از پروژه‌های MCU در قالب سریال از قبل مشهود است. سه قسمت اول این نمایش مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است. پس از نمایش اولیه، این پروژه بالاترین امتیاز MCU را در Rotten Tomatoes داشت. بسیاری از منتقدان و طرفداران لحن عجیب و غریب و تغییر چشم‌گیر، در مقایسه با سایر فیلم‌های MCU را ستوده‌اند.

منبع: اسکرین‌رنت

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.