بری لارسون در حال تمرین برای فیلم Captain Marvel 2 می باشد

15 فروردین 1400 - 22:43
فیلم Captain Marvel 2

ویدیوی تمرین جدید بری لارسون در اکانت توییترش نشان می‌دهد که او دارد خود را برای فیلم‌برداری فیلم Captain Marvel 2 در ماه مه آماده می‌کند.

بری لارسون (Brie Larson) پس از پیوستن به MCU «دنیای سینمایی مارول» در نقش کارول دنورز، در اولین فیلم MCU که در آن یک زن نقش اصلی را بر عهده داشت، بازی کرد. فیلم Captain Marvel در گیشه‌های جهانی فیلم بسیار پرفروشی بود و بیش از یک میلیارد دلار فروش داشت و کارول دنورز را به قدرتمندترین قهرمان فرنچایز Avengers بدل کرد. اگرچه این عنوان اکنون به اسکارلت ویچ تعلق دارد، لارسون شانس این را دارد که بیشتر به قدرت‌ها و توانایی‌های کارول در Captain Marvel 2 بپردازد.

استودیو مارول رسما اعلام کرد که Captain Marvel 2 از اوایل سال ۲۰۲۰ در حال ساخت بوده است. نویسندگی فیلم‌‌نامه این پروژه توسط مگان مک دانل (Megan McDonnell) و کارگردانی آن توسط نیا داکوستا (Nia DaCosta) انجام می‌شود. پیشتر، ماه ژوئیه ۲۰۲۲ برای اکران این فیلم در نظر گرفته شده بود. اگرچه مارول بعد‌ها به خاطر تغییر پیوسته زمان‌بندی پروژه‌های فاز چهارم خود تاریخ اکران این فیلم را به ماه نوامبر موکول کرد، این فیلم به پیشرفت خود ادامه داد. انتخاب بازیگران این فیلم تا تاریخ شروع فیلم‌برداری در ماه مه ادامه دارد، اما این بدین معنی نیز می‌باشد که لارسون و دیگر بازیگران برای رسیدن به فرم ابرقهرمانی خود اندکی زمان برای تمرین دارند.

در ویدیویی که به تازگی در اکانت توییتر بری لارسون منتشر شده است، او در حال تمرین سخت برای فیلم Captain Marvel 2 می‌باشد. لارسون توسط یک مربی شخصی مجازی و در باشگاه خانگی خودش آموزش می‌بیند.

لارسون یکی از ستاره‌های MCU می‌باشد که برای بازی در نقش یک کاراکتر ابرقهرمانی در حال تقویت بدن خود است. او بی‌وقفه برای آماده شدن به خاطر فیلم‌برداری فیلم Avengers: Endgame و Captain Marvel تمرین می‌کرد و بارها تصویر‌هایی از تمرین سخت خود به اشتراک می‌گذاشت. با توجه به ویدیوی تمرین‌های او برای فیلم Captain Marvel 2 و پیشرفت‌های دیگر او مثل کلیپی که در آن یک ماشین را هل می‌داد، انتظار این که در دنباله جدید قادر به انجام چه کارهایی خواهد بود جالب توجه می‌باشد.

جای تعجب ندارد که چرا لارسون تا این حد به تمرین کردن برای فیلم Captain Marvel 2 متعهد است. او در گذشته گفته بود که تمرینات فیلم اول به او فهماند که چقدر قوی است، و این موضوع در بازی کردن نقش کارول دنورز به او بسیار کمک کرد. این تمرین کردن باعث شد که لارسون قوی به نظر برسد، ولی همچنین به او کمک کرد که احساس قدرت کند و این حس را با خود به بازی نقش قهرمان در MCU بیاورد. جای تعجب ندارد که بسیاری از طرفداران، کاپیتان مارول را نمادی از قدرت به حساب می‌آورند.

منبع: Screenrant

برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.