کمپانی Legendary در حال توسعه ریبوتی از فیلم ترسناک Faces of Death است

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۹
Faces of Death

کمپانی لجندری، در حال کار بر روی ریبوتی از فیلم وحشتناک و نمادینی با عنوان «چهره‌های مرگ» می‌باشد.

این کمپانی، فیلم‌سازهایی با نام‌های عیسی ماززی (Isa Mazzei) و دانیل گلدبر (Daniel Goldhaber) را برای نوشتن فیلم‌نامه و کارگردانی این پروژه استخدام کرده است. این دو فیلم‌ساز آمریکایی پیش از این نیز، وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلم‌نامه فیلم ترسناک و روان‌شناختی Cam را در سال ۲۰۱۸ برای کمپانی نتفلیکس بر عهده داشته‌اند. عیسی ماززی قرار است فیلم‌نامه این پروژه را به قلم درآورد و دانیل گلدبر نیز وظیفه کارگردانی این فیلم را بر عهده خواهد داشت.

براساس گزارش جدید منتشر شده توسط وب‌سایت هالیوود ریپورتر، کمپانی Legendary به‌تازگی حقوق مربوط به فیلم شبه‌مستند (گونه‌ای از فیلم‌ها می‌باشد که در آن رویدادها به‌صورت ساختگی اما در قالب مستند و غیرداستانی ارائه می‌شود) و وحشتناکی با عنوان Faces of Death را با هدف خلق کردن فرنچایزی جدید و ترسناک، خریداری کرده است. همچنین به نظر می‌رسد که رویکرد این کمپانی در ساخت ریبوتی از این فیلم، به جای تولیدی فیلمی در ژانر اسلشر (یک زیرگونه از فیلم ترسناک یا دلهره‌آور است که در آن، قاتلی که معمولاً دچار مشکلات روانی است یک یا چند قربانی را به قتل می‌رساند)، ساخت فیلمی در ژانر روان‌شناختی و ترسناک می‌باشد.

فیلم Faces of Death برای اولین بار در سال ۱۹۷۸ در سینماها اکران شده است. داستان این فیلم وحشتناک بر روی متخصص کالبدشکافی تمرکز دارد که روش‌های مختلف مردن را از طریق فیلم‌های مخوفی از سراسر جهان، بررسی می‌کند. با وجود این‌که بیشتر (!) صحنه‌های مرگ به تصویر کشیده شده در این فیلم، توسط نویسنده و کارگردان آن با نام جان آلن شوارتز (John Allan Schwartz) صحنه‌سازی شده و جعلی بوده ولی علی‌رغم این موضع، به علت هولناک بودن بیش از حد آن، پخش این فیلم در بسیاری از کشور‌های جهان مخصوصاً هنگام انتشار آن در قالب VHS در دهه ۱۹۸۰ و افتادن نام این فیلم بر سر زبان‌ها، ممنوع اعلام شده است.

با وجود ساخته شدن دنباله‌های بسیاری برای این فیلم و همچنین تولید فیلم‌هایی متعددی با تقلید از آن، فیلم اصلی همچنان فیلمی منحصر به فرد به حساب می‌آید.

سوزان مونتفورد (Susan Montford) و دون مورفی (Don Murphy) این فیلم را از طریق کمپانی‌شان با عنوان Angry Films تولید خواهند کرد و ریک بناتار (Rick Benattar) از کمپانی BT Productions نیز تهیه‌کننده اجرایی این پروژه خواهد بود. کوری کاپلان (Cory Kaplan) نیز دستیار تولید‌کننده این فیلم خواهد بود. تولید‌کننده فیلم اصلی Faces of Death یعنی جان بورود (John Burrud) نیز، قرار است در ساخت این پروژه نقش داشته باشد.

به غیر از این فیلم، از دیگر پروژه‌های آینده کمپانی Legendary می‌توان به فیلم ترسناک Texas Chainsaw Begins که اکنون در مرحله پس از تولید قرار گرفته، اشاره کرد.

فیلم‌نامه فیلم Cam را عیسی ماززی براساس تجربه شخصی‌اش به قلم‌ درآورده است. سپس پس از به نمایش گذاشته شدن این فیلم در شبکه اینترنتی نتفلیکس، مدیران شبکه استریمی Quibi او را به همراه دانیل گلدبر جهت کار بر روی سریال کوتاه ترسناک و آنتولوژی (به برنامه تلویزیونی‌ گفته می‌شود که در هر قسمت یا فصل آن، از بازیگران و داستان متفاوتی استفاده شود) با عنوان ۵۰ States of Fright استخدام کردند.

منبع: کولایدر

1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.