نتفلیکس اسپین‌ آفی را از سریال Bridgerton تولید خواهد کرد

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۲
Bridgerton

کمپانی نتفلیکس به‌تازگی اعلام کرده که آن‌ها اسپین‌آف کوتاهی را از سریال محبوب خود با نام «بریجرتون» و با تمرکز بر روی کاراکتر ملکه شارلوت تولید خواهند کرد.

این سریال در دنیای بریجرتون جریان خواهد داشت و این کمپانی یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی سریال Bridgerton با نام شاندا رایمز (Shonda Rhimes) را برای به قلم درآوردن فیلم‌نامه این اسپین‌آف استخدام کرده است. او علاوه بر نوشتن فیلم‌نامه این پروژه، قرار است به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال نیز در ساخت این اسپین‌آف نقش داشته باشد. از دیگر تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال می‌توان به بتسی بیرز (Betsy Beers) و تام وریکا (Tom Verica) اشاره کرد.

علاوه بر اعلام خبر ساخته شدن اسپین‌آفی کوتاه از سریال Bridgerton، کمپانی نتفلیکس نقش جس براونل (Jess Brownell) را به مدیر فصل‌های سوم و چهارم سریال Bridgerton ارتقا داده است. جس براونل پیش از این، در ساخت فصل‌های اول و دوم این سریال با کمپانی نتفلیکس همکاری کرده است.

سریال کوتاه ملکه شارلوت قرار است پیش‌درآمدی برای سریال اصلی Bridgerton باشد. این سریال بر روی سه تا از نمادین‌ترین شخصیت‌های زن حاضر در دنیای سریال Bridgerton با نام‌های خانم دنبری (Lady Danbury)، وایلت بریجتون (در دوران جوانی‌اش) و ملکه شارلوت تمرکز خواهد داشت و داستان آن نیز به ظهور کاراکتر ملکه شارلوت می‌پردازد.

شایان ذکر است که ملکه شارلوت هرگز در رمان‌های Bridgerton نوشته شده توسط جولیا کوین (Julia Quinn) حضور نداشته ولی با این حال این کاراکتر در سریال ساخته شده براساس این رمان به قدری محبوب ظاهر شده که کمپانی نتفلیکس و تهیه‌کننده اجرایی این سریال یعنی شاندا رایمز قصد دارند با ساخت اسپین‌آفی براساس این کاراکتر و نحوه به قدرت رسیدن او در جهان این سریال، از محبوبیت او نهایت استفاده را بکنند.

جس براونل علاوه بر کار کردن در سریال Bridgerton به عنوان ویراستار داستان، وظیفه نوشتن فیلم‌نامه پنج قسمت از سریال سیاسی و مهیج Scandal را در سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ بر عهده داشته، بنابراین او تجربه کافی برای حضور داشتن به عنوان مدیر فصل‌های سوم و چهارم سریال Bridgerton را دارا می‌باشد. علاوه بر این، گزارش‌هایی نیز منتشر شده مبنی بر این‌که او قرار است نقش مهمی را در ساخت سریال کوتاه و آینده شبکه اینترنتی نتفلیکس با نام Inventing Anna ایفا کند ولی هنوز نقش دقیق او در این سریال مشخص نشده است. این سریال را دو کمپانی نتفلیکس و Shondaland با همکاری یکدیگر تولید خواهند کرد.

با وجود این‌که روند فیلم‌برداری فصل دوم سریال Bridgerton به‌تازگی آغاز شده ولی کمپانی نتفلیکس هنوز تاریخی را برای پخش فصل دوم این سریال در شبکه اینترنتی خود مشخص نکرده است. در حال حاضر می‌توان فصل اول این سریال در شبکه اینترنتی نتفلیکس تماشا کرد.

منبع: کولایدر

0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.