باکس آفیس: شروع فوق العاده سریع و خشن ۹ در روز نخست

22 May 2021 - 19:47

قسمت نهم مجموعه سریع و خشن، اکران خود را در چند کشور آغاز کرده و عملکرد بسیار موفقی در این کشورها داشته است.

سریع و خشن ۹ (Fast & Furious 9) که با نام F9 شناخته می‌شود، از روز جمعه در کشور چین اکرانش را آغاز کرد و با فروش ۵۹٫۱ میلیون دلاری، موفق‌ترین فروش روز اول را در بین فیلم‌های هالیوودی در این کشور (در دوران کرونا) به ثبت رساند.

این فیلم در طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه و از کشورهایی چون روسیه، کره جنوبی، هنگ کنگ و چند کشور خاورمیانه نیز به فروش ۱۰٫۷ میلیون دلاری دست یافته بود تا در کنار فروش روز جمعه این فیلم در کشور چین، مجموعه فروش آن به رقم ۶۹٫۸ میلیون دلار رسیده باشد.

آمار فروش این فیلم در روز جمعه برای این کشورها هنوز اعلام نشده است ولی می‌دانیم که این فیلم در روز جمعه و در کشور کره جنوبی، به فروش ۱ میلیون دلاری دست یافته تا فروش این فیلم اکنون به بیش از ۷۰ میلیون دلار رسیده باشد.

میزان فروش روز جمعه F9 در کشور چین، سومین افتتاحیه برتر در بین فیلم‌های کمپانی یونیورسال در این کشور است. دو رتبه اول و دوم را نیز قسمت هشتم و سپس قسمت هفتم این مجموعه در اختیار دارند. آن دو فیلم در مجموع نیز جزو ۳ فیلم پرفروش تاریخ این کشور می‌باشند.

قسمت نهم این مجموعه، در چند کشور دیگر نیز رکورد زده است. این فیلم در روز نخست اکران خود در کشور عربستان، به فروش ۹۹۵ هزار دلاری دست یافت که بهترین رکورد تاریخ این کشور است. فروش ۹۳۰ هزار دلاری در کشور امارات نیز این فیلم را دارای بهترین رکورد در دوران کرونا در این کشور کرد.

همچنین فروش ۳٫۴ میلیون دلاری این فیلم در کشور کره جنوبی در روز افتتاحیه، برترین افتتاحیه این مجموعه و البته در بین تمام فیلم‌ها در دوران کرونا در این کشور است.

پیش بینی می‌شود که فیلم F9 در مجموع بتواند در نخستین آخر هفته خود، حداقل به فروش فوق العاده ۱۵۰ میلیون دلاری در گیشه بین‌الملل دست پیدا کند. این فیلم از ۱ ماه دیگر در کشور آمریکا نیز اکران خود را آغاز خواهد کرد.

منبع: deadline

 

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.