تصویر رسمی کاراکتر جردن فیشر از سریال The Flash منتشر شد

24 May 2021 - 08:06
جردن فیشر

شبکه CW تصویر رسمی جردن فیشر در نقش بارت آلن معروف به Impulse را در آخرین فصل سریال The Flash منتشر کرد.

این کاراکتر محبوب طرفداران برای اولین بار چند هفته قبل و در قسمت ۱۵۰ام این سریال طولانی ابرقهرمانی ظاهر شد.

همان‌طور که بارت می‌گوید: جردن فیشر (Jordan Fisher) رشته‌های قرمز و سفید را تصادفا به نمایش می‌گذارد. این تصویر رسمی، با کاور مجموعه کمیک The Flash به نویسندگی جاشوا ویلیامسون (Joshua Williamson) کاملا مطابقت دارد. ورود این کاراکتر به سریال تلویزیونی درست مانند سری کمیک آن به صورت آمدن او به زمان حال است تا به تیم فلش برای رویارویی با Godspeed کمک کند. در واقع، فصل هفتم چندین داستان را از نوشته‌های ویلیامسون اقتباس کرده است که اخیرا می‌توان به تولد چندین نوع مختلف نیرو در آن اشاره کرد. چرخش از یک مجموعه کمیک به یک لایواکشن اقتباسی تلاشی بی‌نظیر از تیم فلش بود.

شباهت به مطالب اصلی به کنار، این نسخه از بارت آلن تمایز مهمی از همتای کمیک خود دارد. در یک پیچ‌وتاب بحث‌برانگیز، فیشر به عنوان پسر اسپیدستر قرمز درخشان بازی می‌کند و نه به عنوان نوه او. اما این اولین باری نیست که یک پروژه لایواکشن اقدام به تغییر معناداری در پیشینه داستانی خود کرده است. اولین لایواکشن کاراکتر Impulse در سریال Smallville که توسط کایل جنر (Kyle Gallner) به تصویر کشیده شد، اگرچه این کاراکتر را در تایم‌لاین اصلی جای داد، بری آلن را کاملا حذف کرد. این کاراکتر در سریال انیمیشنی Young Justice نیز ظاهر شد، جایی که او پس از مرگ والی وست، لباس کیدفلش را بر تن کرد.

پیوستن به سریال The Flash به عنوان یک کاراکتر محبوب طرفداران، به ویژه کاراکتری که معمولا از او جوان‌تر به تصویر کشیده می‌شود، به هیچ وجه کار را برای فیشر آسان نمی‌کند. با این حال، فیشر در ظاهر شدن در آثار محبوب غریبه نیست. او پس از یک حضور قوی در Dear Evan Hansen و Hamilton و نسخه‌های موزیکالی همچون Grease and Rent به علاوه حضور اخیر او در فیلم‌های To All the Boys: P.S. I Still Love You و Work It از نتفلیکس، درخشش خود را نشان داد.

پخش فصل هفتم سریال The Flash در تاریخ ۲ مارس (۱۲ اسفند ۱۳۹۹) شروع شد و قسمت‌های جدید آن هر سه‌شنبه منتشر می‌شوند.

در قسمت زیر می‌توانید تصویر رسمی کاراکتر Impulse را مشاهده نمایید.

جردن فیشر

منبع: Collider

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.