تاریخ پخش فصل پنجم سریال Money Heist مشخص شد

4 خرداد 1400 - 20:17
Money Heist

کمپانی نتفلیکس علاوه بر مشخص کردن تاریخ پخش فصل پایانی سریال «خانه کاغذی» اعلام کرده که فصل پنجم آن، در طی دو بخش به نمایش گذاشته خواهد شد.

این سریال درام جنایی و با موضوع سرقت، محبوب‌ترین سریال‌ اورجینال خارجی زبان شبکه اینترنتی نتفلیکس می‌باشد. فصل پنجم این سریال، آخرین فصل آن خواهد بود. بخش اول از فصل پایانی سریال Money Heist قرار است در ماه سپتامبر امسال و بخش دوم نیز سه ماه بعد یعنی در ماه دسامبر در شبکه اینترنتی نتفلیکس به نمایش گذاشته شود. فصل پایانی این سریال حاوی ده قسمت خواهد بود که در طی دو بخش در این شبکه به نمایش در خواهد آمد.

خالق سریال Money Heist با نام آلکس پینا (Álex Pina) اخیراً در رابطه با فصل پایانی این سریال گفته است:

زمانی که ما کار نوشتن (فیلم‌نامه) فصل پنجم این سریال را در حین همه‌گیری ویروس کرونا آغاز کردیم، این احساس به ما دست داد که ما باید انتظاری که از این ده قسمت می‌رود را تغییر دهیم و (بدین ترتیب) ما از هر وسیله‌ای که در اختیار داشتیم استفاده کردیم تا حال و هوای به پایان رسیدن داستان این سریال را در بخش اول (از فصل پنجم) آن به وجود بیاوریم.

ما تصمیم گرفتیم که (بخش اول از فصل پنجم) این سریال را در ژانر بسیار تهاجمی تولید کنیم و گروه حاضر در این سریال را در موقعیت سختی قرار دهیم. در بخش دوم آن نیز، تمرکز خود را بیشتر بر روی وضعیت عاطفی کاراکترها قرار دادیم. سفر به احساسات (درونی) این کاراکترها چیزی بوده که ما را مستقیماً به (نحوه) پایان رساندن داستان آن‌ها متصل کرده است.

در فصل پنجم سریال Money Heist دوباره شاهد بازگشت بازیگران اسپانیایی بسیار مشهوری خواهیم بود که از جمله آن‌ها می‌توان به اورسولا کوبرو (Úrsula Coberó)، آلوارو مورته (Álvaro Morte)، ایتسیار ایتونیو (Itziar Ituño)، پدرو آلنسو (Pedro Alonso)، میگل هران (Miguel Herrán)، جیمی لورنته (Jaime Lorente)، استر آسبو (Esther Acebo)، انریکه آرسه (Enrique Arce)، دارکو پریک (Darko Peric)، هویک کوچکریان (Hovik Keuchkerian)، لوکا پروس (Luka Peros)، بلن کوئستا (Belén Cuesta)، فرناندو کایو (Fernando Cayo)، رودریگو د لا سرنا (Rodrigo de la Serna)، نجوا نیمری (Najwa Nimri) و خوزه مانوئل پوگا (José Manuel Poga) اشاره کرد.

از بازیگران جدید این فصل نیز می‌توان میگل آنخل سیلوستره (Miguel Ángel Silvestre) و پاتریک کریادو (Patrick Criado) را نام برد.

بخش اول از سریال Money Heist قرار است در تاریخ ۳ سپتامبر سال جاری (۱۲ شهریور ماه ۱۴۰۰) و بخش دوم نیز در تاریخ ۳ دسامبر (۱۲ آذر ماه ۱۴۰۰) در شبکه اینترنتی نتفلیکس به نمایش گذاشته شود.

کمپانی نتفلیکس علاوه بر اعلام کردن تاریخ پخش فصل پایانی آن، تیزری را نیز از این سریال منتشر کرده که می‌توان آن را در ادامه مشاهده کرد:

منبع: ورایتی

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.