آیا فیلم جوکر ۲ سرانجام ساخته خواهد شد؟

29 May 2021 - 05:35

به نظر می‌رسد که تاد فیلیپس قرار است به زودی فیلم‌نامه قسمت دوم فیلم بسیار موفق جوکر را بنویسد.

جوکر (Joker) یکی از فیلم‌های بسیار موفق سال ۲۰۱۹ میلادی بود که توسط تاد فیلیپس (Todd Phillips) ساخته شده بود. موفقیت و کیفیت بالای این فیلم باعث شد تا هواداران امیدوار باشند تا فیلیپس قسمت دوم این فیلم را بسازد و پس از ابراز علاقه فیلیپس به این کار، اکنون به نظر می‌رسد که این اتفاق سرانجام در حال رخ دادن است.

هالیوود ریپورتر اخیرا در یک مطلب به معرفی ۱۰۰ وکیل برتر هالیوود اشاره کرده است که یکی از این افراد، وارن درن (Warren Dern) است که در میان موکلین وی، نام تاد فیلیپس نیز دیده می‌شود.

این وبسایت در توضیح موکلین درن، به فیلیپس اشاره کرده و گفته است که فیلیپس اخیرا برای همکاری در نوشتن فیلم‌نامه قسمت دوم فیلم جوکر، استخدام شده است. یعنی دقیقا همان کاری که وی در قسمت نخست انجام داده بود و یکی از نویسندگان جوکر بود.

گرچه کمپانی برادران وارنر هنوز نسبت به این خبر واکنشی نداده است اما میزان موفقیت قسمت نخست و فروش بیش از ۱ میلیارد دلاری این فیلم باعث می‌شود تا ساخته شدن قسمت دوم آن اتفاقی کاملا قابل پیش بینی باشد و تنها سوال، زمان ساخت آن است که طبق ادعای هالیوود ریپورتر، روند ساخت این فیلم آغاز شده است.

البته باید به این موضوع نیز اشاره کنیم که گرچه هالیوود ریپورتر جزو منابع معتبر سینما محسوب می‌شود اما پیش از این و در همان سال ۲۰۱۹ نیز خبر از آغاز روند ساخته شدن قسمت دوم این فیلم داده بود که تاد فیلیپس ضمن تکذیب آن خبر گفته بود که گرچه درباره ساخت قسمت دوم فیلم صحبت کرده است، اما روند ساخت فیلم آغاز نشده و هنوز ساخت قسمت دوم فیلم، قطعی نشده است.

به همین علت باید صبر کرد و دید که این بار ادعای این سایت رنگ و بوی واقعیت به خود خواهد گرفت یا که خیر؟

قسمت نخست این فیلم که با بازی بازیگرانی چون واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) و رابرت دنیرو (Robert De Niro) ساخته شده بود، علاوه بر موفقیت در گیشه، نامزد ۱۱ جایزه اسکار از جمله بهترین فیلم سال شد و فینیکس را نیز برای ایفای نقش جوکر، برنده اسکار کرد.

منبع: Hollywood Reporter

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.