روپرت اوانس به جمع بازیگران فصل دوم سریال Bridgerton پیوست

29 May 2021 - 13:31
Bridgerton

روپرت اوانس قرار است در نقش کاراکتری با نام ادموند بریجرتون در فصل دوم سریال «بریجرتون» به ایفای نقش بپردازد.

با طی شدن روند فیلم‌برداری فصل دوم سریال Bridgerton، اکنون کمپانی نتفلیکس خبر ملحق شدن بازیگر جدیدی با نام روپرت اوانس (Rupert Evans) را به جمع بازیگران این سریال اعلام کرده است. کمپانی نتفلیکس این خبر غافل‌گیر کننده را با انتشار توییتی در شبکه اجتماعی توییتر به گوش طرفداران این سریال بسیار محبوب و پرطرفدار رسانده است.

توییت منتشر شده در رابطه با این خبر، از زبان کاراکتری با نام Lady Whistledown نوشته شده است. در این توییت کاراکتر ادموند بریجرتون به شکل «همسر با محبت و فداکار (کاراکتر) وایولت بریجرتون و پدری بی‌نهایت صبور و مهربان که از هدایت و راهنمایی کردن پسر بزرگ خود در مسیر زندگی‌اش، افتخار می‌کند» توصیف شده است.

روپرت اوانس قرار است به جمع دیگر بازیگران جدید حاضر در فصل دوم این سریال از جمله سیمون اشلی (Simone Ashley) در نقش معشوقه کاراکتر کیت شارما، شاریترا چندران (Charithra Chandran) در نقش خواهر کاراکتر کیت شارما با نام ادوینا شارما، شلی کان (Shelly Conn) در نقش مادر این کاراکتر با نام مری شارما، کلام لینچ (Calam Lynch) در نقش دستیاری با نام تئو شارپ و روپرت گرینت (Rupert Young) نیز در نقش کاراکتری با نام جک، اضافه شود.

بسیاری از بازیگران حاضر در فصل اول این سریال نیز دوباره قرار است در فصل دوم آن حضور داشته باشند. البته بازیگر مطرح انگلیسی با نام رگه-ژان پیج (Regé-Jean Page) قرار نیست که در فصل دوم سریال Bridgerton حضور داشته باشد ولی با این حال، تهیه‌کننده اجرایی این سریال با نام شوندا ریمز (Shonda Rhimes) اخیراً اشاره کرده که احتمال حضور این بازیگر در نقشی کوتاه و افتخاری در فصل دوم این سریال وجود دارد.

خبر اضافه شدن روپرت اوانس به جمع بازیگران فصل دوم این سریال و نقش‌آفرینی او در نقش کاراکتری با نام ادموند بریجرتون، امکان دارد که برای طرفداران این سریال تعجب‌آور باشد چرا که آن‌ها می‌دانند این کاراکتر، ده سال قبل از آغاز داستان سریال Bridgerton جان خود را از دست داده است. استفاده از فلش‌بک‌ها در این سریال غیرعادی نیست چرا که پیش از این نیز، در فصل اول این سریال برای توضیح دادن گذشته کاراکتر سیمون از فلش‌بک‌های متعددی استفاده شده بود و پدر او نیز قرار است در قالب همین فلش‌بک‌ها در فصل دوم این سریال حضور داشته باشد.

با توجه به این‌که تمرکز فصل دوم این سریال بر روی کاراکتر آنتونی بریجرتون خواهد بود، منطقی است که گذشته او نیز مورد بررسی قرار گیرد. علاوه بر این فصل دوم این سریال، اقتباسی از جلد دوم از سری کتاب‌های Bridgerton نوشته شده توسط جولیا کوین (Julia Quinn) با عنوان The Viscount Who Loved Me خواهد بود و در این کتاب فلش‌بک‌های این چنینی نیز وجود دارد.

نقش کاراکتر آنتونی بریجرتون را در فصل دوم این سریال بازیگری با نام جاناتان بیلی (Jonathan Bailey) ایفا خواهد کرد.

همان‌طور که گفته شد فیلم‌برداری فصل دوم سریال Bridgerton در حال حاضر در جریان می‌باشد. پیش از این نیز، کمپانی نتفلیکس خبر ساخت فصل سوم و چهارم این سریال را تائید کرده است.

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.