گلن کلوز به فیلم کمدی Brothers پیوست

14 خرداد 1400 - 13:40
Brothers

گلن کلوز به جمع دیگر بازیگران فیلم کمدی آینده کمپانی Legendary با عنوان «برادرها»، اضافه شده است.

این بازیگر مطرح که تا به حال ۸ بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده، قرار است در این فیلم در کنار دیگر بازیگران انتخابی آن از جمله جاش برولین (Josh Brolin) و پیتر دینکلیج (Peter Dinklage) به ایفای نقش بپردازد.

وظیفه کارگردانی این فیلم کمدی را مکس بارباکو (Max Barbakow) بر عهده خواهد داشت. این کارگردان در کارنامه خود وظیفه هدایت فیلم علمی‌-تخیلی و تحسین شده Palm Springs را در سال ۲۰۲۰ بر عهده داشته است. فیلم‌نامه فیلم Brothers را نیز ماکون بلر (Macon Blair) و ایتن کوهن (Etan Cohen) با همکاری یکدیگر به قلم درآورده‌اند.

با وجود این‌که هنوز طرح داستانی این فیلم مشخص نشده ولی می‌توان انتظار داشت که جاش برولین و پیتر دینکلیج در نقش دو برادر اصلی در این فیلم ظاهر شوند.

این دو بازیگر به همراه اندرو لازار (Andrew Lazar) از کمپانی Mad Chance، تولید‌کنندگان این فیلم را تشکیل می‌دهند.

نقشی که گلن کلوز (Glenn Close) قرار است در این فیلم ایفا کند، هنوز مشخص نشده ولی امکان دارد که این بازیگر در نقش مادر کاراکترهای جاش برولین و پیتر دینکلیج در این فیلم ظاهر شود. این بازیگر پیش از این نیز در نقشی مشابه در فیلم کمدی سال ۲۰۱۷ کمپانی برادران وارنر با عنوان Father Figures در کنار بازیگرانی از جمله اد هلمز (Ed Helms) و اوون ویلسون (Owen Wilson) به ایفای نقش پرداخته است.

گلن کلوز اخیراً برای هنرنمایی در فیلم درام Hillbilly Elegy، توانسته برای هشتمین بار نامزد دریافت جایزه اسکار شود. از دیگر فیلم‌هایی که او در گذشته برای بازی در آن‌ها نامزد دریافت جایزه اسکار شده می‌توان به فیلم درام سال ۲۰۱۷ کمپانی سونی با عنوان The Wife و فیلم‌های Albert Nobbs ،Dangerous Liaisons ،Fatal Attraction ،The Natural ،The Big Chill و The World According to Garp اشاره کرد. او در فیلم جدید Four Good Days نیز بازی بسیار خوبی را در نقش مادر کاراکتر نقش‌آفرینی شده توسط میلا کونیس (Mila Kunis) از خود به نمایش گذاشته است.

این بازیگر یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی فیلم جدید کمپانی دیزنی با نام Cruella بوده است. او در فیلم سال ۱۹۹۶ کمپانی دیزنی با عنوان ۱۰۱ Dalmatians نیز در نقش کاراکتر کروئلا ظاهر شده است. گلن کلوز قرار است در آینده در کنار ماهرشالا علی (Mahershala Ali)، نائومی هریس (Naomie Harris) و آکوافینا (Awkwafina) در فیلم مستقلی با عنوان Swan Song نقش‌آفرینی کند و همچنین علاوه بر این، او در نسخه بازسازی شده فیلم Sunset Boulevard نیز در نقش کاراکتری با نام نورما دزموند نقش‌آفرینی خواهد کرد. وظیفه تولید‌کنندگی فیلم Sunset Boulevard را رایان مورفی (Ryan Murphy) بر عهده خواهد داشت.

هر سه بازیگر انتخابی برای بازی در فیلم Brothers، در فیلم‌های سینمایی کمپانی مارول نیز حضور داشته‌اند. گلن کلوز در نقش کاراکتری با نام نوا پرایم در فیلم Guardians of the Galaxy، پیتر دینکلیج در نقش کاراکتر ایتری در فیلم Avengers: Infinity War و جاش برولین نیز در نقش تانوس در دنیای سینمایی مارول نقش‌آفرینی کرده‌اند.

منبع: کولایدر

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید