کمپانی مارول ویدیو های جدیدی را از فیلم Black Widow منتشر کرد

13 June 2021 - 09:54
Black Widow

کمپانی مارول با انتشار سه ویدیو جدید از فیلم آینده خود با نام «بیوه سیاه»، آغاز پیش‌فروش بلیت‌های این عنوان در سینماها و شبکه اینترنتی دیزنی پلاس را جشن گرفته است.

سرانجام پس از سال‌ها قرار داشتن در مرحله توسعه و پس از تأخیرهای متعدد به وجود آمده در زمان پخش این فیلم در سینماها (به علت همه‌گیری ویروس کرونا)، جدیدترین فیلم از دنیای سینمایی مارول با نام Black Widow قرار است در ماه آینده به صورت هم‌زمان در سینماها و شبکه اینترنتی دیزنی پلاس به نمایش گذاشته شود.

کمپانی مارول به‌تازگی برای جشن گرفتن آغاز پیش‌فروش بلیت‌های این فیلم در سینماها و پیش‌فروش‌های آن در شبکه اینترنتی دیزنی پلاس، سه ویدیو جدید را از این عنوان منتشر کرده است.

در اولین ویدیو که Ready Set Action نام دارد، تعدادی از سکانس‌های جذاب حاضر در این فیلم به نمایش گذاشته شده است. ستاره این فیلم یعنی اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) در این کلیپ گفته است:

(فیلم) Black Widow، چیزی است که دنیای (سینمایی) مارول تا به حال هرگز آن را تجربه نکرده است.

سپس در این کلیپ، می‌‌توان وسیله نقلیه زرهی را مشاهده کرد که در خیابان‌های بوداپست، شروع به نابود کردن هر چیزی که در مسیرش قرار دارد، می‌کند. علاوه بر آن، در این ویدیو صحنه‌ای از مبارزه خشن بین کاراکترهای بیوه سیاه و کاراکتر نقش‌آفرینی شده توسط فلورنس پیو (Florence Pugh) نیز دیده می‌شود و در بخشی دیگر از این کلیپ نیز، می‌توان سکانس مبارزه‌ای در زندان که به گفته دیوید هاربر (David Harbour) صد‌ها نفر در‌ آن حضور داشته‌اند را تماشا کرد.

دومین ویدیو منتشر شده از فیلم Black Widow نیز مانند ویدیو اول آن، تمرکز خود را بر روی سکانس‌های اکشن این عنوان قرار داده در حالی که جمله‌ای با متن «تجربه این فیلم، ارزش انتظارها را خواهد داشت» نیز در آن دیده می‌شود. با وجود این‌‌که در این کلیپ می‌توان صحنه‌های کوتاهی را از مبارزه‌ کاراکترهای نقش‌آفرینی شده توسط فلورنس پیو، دیوید هاربر و ریچل وایس (Rachel Weisz) در این فیلم مشاهده کرد ولی در انتهای آن، سکانس بسیار تماشایی از مبارزه کاراکتر بیوه سیاه با کاراکتر تسک‌مستر در حالی که در حال سقوط از آسمان هستند، به نمایش گذاشته شده است.

در آخرین ویدیو منتشر شده از این فیلم نیز می‌توان اسکارلت جوهانسون، فلورنس پیو و دیوید هاربر را در حالی که بینندگان را به خرید بلیت‌های این فیلم ترغیب می‌کنند، مشاهده کرد. دیوید هاربر در این ویدیو گفته‌ است:

بلیت خود را امروز خریداری کنید وگرنه …

فیلم Black Widow قرار است در تاریخ ۹ ژوئیه (۱۸ تیر ماه ۱۴۰۰) به صورت هم‌زمان در سینماها و شبکه اینترنتی دیزنی پلاس به نمایش گذاشته شود.

کلیپ‌های جدید منتشر شده از این فیلم را نیز می‌توان در ادامه مشاهده کرد:

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.