اولین تریلر از فصل دوم سریال See منتشر شد

23 خرداد 1400 - 09:55
See

شبکه اینترنتی اپل تی‌وی پلاس به‌تازگی از اولین تریلر فصل دوم سریال «دیدن» رونمایی کرده است.

در این تریلر می‌توان برای اولین بار نگاهی را به کاراکتر نقش‌آفرینی شده در این سریال توسط دیوید باتیستا (Dave Bautista) با نام ادو واس انداخت. این کاراکتر برادر یکی از شخصیت‌های اصلی حاضر در فصل اول این سریال با نام بابا واس می‌باشد. نقش کاراکتر بابا واس را در فصل اول و دوم این سریال، جیسون موموآ (Jason Momoa) ایفا کرده است.

شبکه اینترنتی اپل تی‌وی پلاس علاوه بر رونمایی از اولین تریلر فصل دوم سریال See، این سریال را برای فصل سوم نیز تمدید کرده است.

در این تریلر می‌توان شاهد نزاع این دو کاراکتر با یکدیگر بود که با ملاقات آن‌ها در پلی متروکه، به اوج خود می‌رسد. داستان فصل دوم این سریال، در ادامه اتفاقات رخ داده در فصل اولش روایت خواهد شد. کاراکتر بابا مصمم است که دخترش با نام هانیوا که توانایی دیدن دارد، را نجات دهد. علاوه بر این، در این تریلر می‌توان جهان به نمایش گذاشته شده در فصل دوم این سریال از مناظر برفی گرفته تا شهرهای عظیم را نیز مشاهده کرد.

علاوه بر دیوید باتیستا، بازیگران جدید دیگری نیز در فصل دوم این سریال حضور خواهند داشت که از جمله آن‌ها می‌توان به اولیویا چنگ (Olivia Cheng)، ایدن اپشتین (Eden Epstein)، دیوید هیولت (David Hewlett)، هون لی (Hoon Lee)، تام میسون (Tom Mison)، تامارا تیونی (Tamara Tunie) اشاره کرد.

از کارهای قبلی این بازیگرها می‌توان به نقش‌آفرینی اولیویا چنگ و هون لی در سریال هنر‌های رزمی شبکه تلویزیونی Cinemax با نام Warrior، ایدن اپشتین در سریال درام شبکه تلویزیونی Starz با نام Sweetbitter، دیوید هیولت در فیلم رمانتیک و فانتزی The Shape of Water، تام میسون در سریال ابرقهرمانی شبکه HBO با نام Watchmen و تامارا تیونی نیز در فیلم سال ۲۰۱۲ کمپانی پارامونت با نام Flight اشاره کرد.

سریال See توسط نویسنده‌ای بریتانیایی با نام استیون نایت (Stephen Knight) خلق شده است. این نویسنده خالق سریال‌هایی از جمله سریال درام جنایی شبکه BBC با نام Peaky Blinders و سریال Taboo نیز بوده است و علاوه بر این، او یکی از سازندگان برنامه تلویزیونی Who Wants to Be a Millionaire نیز می‌باشد. از کارهای آینده‌ او نیز می‌توان به نوشتن فیلم‌نامه فیلم بیوگرافی Spencer با نقش‌آفرینی کریستن استوارت (Kristen Stewart) در نقش شاهزاده دایانا اشاره کرد.

فصل دوم سریال See برای پخش در تاریخ ۲۷ اوت امسال (۵ شهریور ماه ۱۴۰۰) در شبکه اینترنتی اپل تی‌وی پلاس برنامه‌ریزی شده است. فصل اول این سریال را نیز در حال حاضر می‌توان در این شبکه اینترنتی تماشا کرد.

تریلر منتشر شده از فصل دوم سریال See را می‌توان در ادامه مشاهده کرد:

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید