سرانجام تریلر فصل دوم سریال The Witcher منتشر شد

19 تیر 1400 - 15:32
The Witcher

کمپانی نتفلیکس علاوه بر رونمایی از اولین تریلر فصل دوم سریال «ویچر»، پوستر جدیدی را نیز برای آن منتشر کرده است.

این کمپانی، تریلر فصل دوم سریال The Witcher را در مراسمی با عنوان WitcherCon منتشر کرده است. WitcherCon مراسم مجازی می‌باشد که توسط کمپانی نتفلیکس و استودیو بازی‌سازی CD Projekt Red برگزار شده و به پروژه‌های تولیدی براساس فرنچایز The Witcher در حوزه سرگرمی از جمله تلویزیون و بازی‌های ویدیویی، اختصاص داده شده است.

کمپانی نتفلیکس علاوه بر منتشر کردن تریلر فصل دوم این سریال و پوستر جدیدی از آن، سرانجام تاریخ پخش فصل جدید این سریال را نیز مشخص کرده‌ است. فصل دوم سریال مورد انتظار The Witcher قرار است در اواخر سال جاری، در شبکه اینترنتی نتفلیکس به نمایش گذاشته شود.

با توجه به این‌که در پایان فصل ابتدایی این سریال شاهد رسیدن دو کاراکتر گرالت و سیری به یکدیگر بوده‌ایم، به نظر می‌رسد که فصل دوم آن با بردن این شاهزاده (سیری) توسط گرالت به قلعه‌ای با نام کائر مورهن (Kaer Morhen) جهت محافظت از او، آغاز خواهد شد. قلعه کائر مورهن مکانی است که سیری، تمرینات خود را برای تبدیل شدن به جنگجویی بسیار قدرتمند آغاز کرده است.

در این حین و در پایان تریلر به نمایش درآمده از فصل دوم این سریال نیز، مشخص می‌شود که کاراکتر ینیفر همچنان زنده است. مورد جالب دیگر این است که می‌توان صدای کاراکتری را که درباره امنیت کاراکتر سیری به گرالت هشدار داده، در این تریلر شنید. آیا این کاراکتر، وسمیر (Vesemir) است؟

از بازیگرانی که دوباره در فصل دوم سریال The Witcher نقش‌آفرینی کرده‌اند می‌توان به هنری کویل (Henry Cavill) در نقش گرالت از ریویا، آنیا چالاترا (Anya Chalotra) در نقش ینیفر، فریا آلن (Freya Allan) در نقش سیری و جوئی بیتی (Joey Batey) در نقش جاسکیر اشاره کرد.

از بازیگران جدید حاضر در فصل دوم این سریال نیز می‌توان به کیم بودنیا (Kim Bodnia) در نقش قدیمی‌ترین ویچر و معلم گرالت با نام وسمیر و پاول بولین (Paul Bullion) در نقش کاراکتری با نام لمبرت، ویچری که وظیفه آموزش دادن کاراکتر سیری را در قلعه کائر مورهن بر عهده داشته، اشاره کرد.

علاوه بر این بازیگر‌ها، چهره‌های آشنای بسیاری را نیز می‌توان از دیگر سریال‌های تلویزیونی در فصل دوم سریال The Witcher مشاهده کرد که از جمله آن‌ها می‌توان بازیگر سریال Bridgerton با نام ادجوآ آندوه (Adjoa Andoh) و بازیگر سریال Outlander با نام گراهام مک‌تاویش (Graham McTavish) را نام برد.

ادجوآ آندوه در نقش شخصیتی مادر مانند برای کاراکتر گرالت با نام ننکه (Nenneke) و گراهام مک‌تاویش نیز در نقش شخصیت منفی با نام دایکسترا (Dijkstra) در فصل دوم این سریال نقش‌آفرینی کرده‌اند.

دیگر بازیگران حاضر در فصل دوم سریال The Witcher را نیز سیمون کالو (Simon Callow)، لیز کار (Liz Carr)، کریس فولتون (Chris Fulton)، کسی کلیر (Cassie Clare) و کوین دویل (Kevin Doyle) تشکیل داده‌اند.

این بازیگر‌ها به ترتیب در نقش کاراکترهایی با نام‌‌های کادرینهر (Codringher)، فن (Fenn)، راینس (Rience)، فیلیپا ایلهارت (Philippa Eilhart) و بعلیان (Ba’lian) در فصل دوم این سریال نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فصل دوم سریال The Witcher برای پخش در تاریخ ۱۷ دسامبر امسال (۲۶ آذر ماه ۱۴۰۰) در شبکه اینترنتی نتفلیکس برنامه‌ریزی شده است.

پوستر جدید منتشر شده از فصل دوم این سریال، به همراه تریلر آن را نیز می‌توان در ادامه تماشا کرد:

دانلود با کیفیت ۴۸۰

دانلود با کیفیت ۷۲۰

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰

The Witcher

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید