دوئین جانسون: بیش از هر کاری، برای بازی در Black Adam سختی کشیدم

26 تیر 1400 - 13:34

دوئین جانسون با انتشار پیامی، اعلام کرد که مراحل فیلم‌برداری فیلم مورد انتظار و ابرقهرمانی Black Adam به پایان رسیده است.

بلک ادم (Black Adam) فیلم ابرقهرمانی جدید دنیای دی‌سی است که در آن دوئین جانسون (Dwayne Johnson) در نقش شخصیت بلک ادم بازی کرده است و اکنون طبق گفته جانسون، روند فیلم‌برداری این فیلم به پایان رسیده است.

جانسون در پیامی ضمن اعلام این خبر، گفت که بازی در این فیلم، سخت‌ترین تجربه دوران کاری وی بوده است:

ماجراجوی فوق‌العادمون با فیلم بلک ادم به پایان رسید. بازی در این فیلم، سخت‌ترین تجربه جسمی و ذهنی من در تمام دوران کاریم بود که البته تک تک لحظاتش، ارزشمند بودن.

تشکر بی حد و مرز از بیش از ۱۰۰۰ نفری که در ساخت این فیلم همکاری کردند. چه عوامل پشت صحنه، چه تیم بازیگری و کارگردان فیلم؛ ژاومه کویت-سرا (Jaume Collet-Serra).

سلسله مراتب قدرت در دنیایی دی‌سی در حال تغییر پیدا کردن است.

شخصیت کاپیتان مارول (Captain Marvel) که اخیرا بری لارسون (Brie Larson) نقش وی را در دنیایی سینمایی مارول بازی کرده است، در ابتدا و در دنیایی کمیک‌های دی‌سی، یک شخصیت مذکر با نام بیلی بتسون (Billy Batson) بود که قدرت‌های خود را از جادوگری با نام شزم (Shazam) گرفته و تبدیل به نخستین کاپیتان مارول دنیای کمیک‌ها شد.

اما هزاران سال قبل از رخ دادن این اتفاق، شزم جادوگر، قدرت‌های خود را به شخصی با نام ادم قدرتمند (Mighty Adam) داده بود. ادم در ابتدا یک قهرمان بود اما سپس از قدرت‌های خود برای انجام کارهای اشتباه استفاده کرد تا در نهایت شزم جادوگر وی را برای هزاران سال زندانی کند.

اما در قرن ۲۱، یک تیم محقق ادم را از زندان خود آزاد کردند و وی به دشمن اصلی شخصیت بیلی بتسون (کاپیتان مارول در کمیک‌های ابتدایی) که اکنون شزم نام دارد، تبدیل شد و به عنوان شخصیت شرور، به مبارزه با وی پرداخت.

به غیر از جانسون، بازیگران دیگری چون پیرس برازنان (Pierce Brosnan)، آلدیس هاج (Aldis Hodge) و سارا شاهی (Sarah Shahi) در این فیلم به بازی پرداخته‌اند.

لازم به ذکر است که این فیلم قرار است در تاریخ ۲۹ ژوئیه سال ۲۰۲۲ (۷ مرداد ۱۴۰۱) منتشر شود.

منبع: توییتر دوئین جانسون

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید