ویدیویی از فصل دوم سریال The Witcher منتشر شد

6 August 2021 - 11:35
سریال The Witcher

فصل دوم سریال The Witcher قرار است زمستان امسال منتشر شود، اما ابتدا نگاهی اجمالی به آن چه در فصل جدید رخ خواهد داد، می‌اندازیم.

به گفته مجری پروژه یعنی لورن اشمیت هیسریچ (Lauren Schmidt Hissrich): این فصل درباره خانواده است؛ زیرا گرالت و سیری یک رابطه پدر و دختری ایجاد می‌کنند.

ما همچنین خواهیم فهمید که فصل جدید براساس داستان کوتاه A Grain of Truth «دانه‌ای از حقیقت»، سومین داستان The Last Wish که فصل اول این سریال براساس آن ساخته شده، شروع می‌شود و به گونه‌ای در نوع داستان کوتاه Beauty and the Beast است؛ بدین گونه که گرالت مردی به نام نیولن در سفرهایش ملاقات می‌کند که به صورتی نفرین شده است که یک چهره هیولایی داشته باشد. سریال The Witcher براساس مجموعه کتاب‌هایی با همین نام از نویسنده لهستانی یعنی آندژی ساپکوفسکی (Andrzej Sapkowski) ساخته شده است. این سریال پیرامون گرالت ریویا و پرنسس سیری می‌باشد که سرنوشت باعث شده است که آن‌ها به گونه‌ای با هم ارتباط برقرار کنند.

فصل دوم سریال شاهد بازگشت هنری کویل (Henry Cavill) در نقش گرالت ریویا، فریا آلن (Freya Allan) در نقش پرنسس سیری، آنیا چالاترا (Anya Chalotra) در نقش یینفر و دیگر بازیگران می‌باشد. گروه بازیگران با افزوده شدن یاسن آتور (Yasen Atour) در نقش کوئن، اگنس بیورن (Agnes Bjorn) در نقش ورینا، پاول بولیون (Paul Bullion) در نقش لمبرت، باسیل ایدنبنز (Basil Eidenbenz) در نقش اسکل، آیشا فابین راس (Aisha Fabienne Ross) در نقش لیدیا، مسیا سیمسون (Mecia Simson) در نقش فرانچسکا و کیم بودنیا (Kim Bodnia) در نقش وسمیر بزرگ‌تر شده است.

فصل دوم سریال The Witcher شامل هشت قسمت می‌شود و قرار است ۱۷ ذسامبر (۲۶ آذر ۱۴۰۰) شروع به پخش کند.

در قسمت زیر خلاصه رسمی فصل دوم سریال The Witcher آمده است:

گرالت ریویا که متقاعد شده بود جان ینفر در نبرد Sodden از دست رفته است، پرنسس سیریلا را به امن‌ترین مکانی که می‌شناخت یعنی خانه دوران بچگی‌اش در Kaer Morhen برد. در حالی که پادشاه جن‌ها، انسان‌ها و شیاطین اقلیم برای کسب برتری در خارج از دیوار‌های قلمروش در تلاش است، او باید از دخترک در مقابل چیزی بسیار خطرناک‌تر یعنی قدرت مرموزی که در درون اوست، محافظت کند.

ویدیوی منتشر شده را با دنبال کردن این لینک مشاهده نمایید.

منبع: Collider

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.