فیلم Captain America 4 با بازی آنتونی مکی ساخته می شود

19 August 2021 - 08:56
فیلم Captain America 4

آنتونی مکی قرار است قراردادی برای بازی در فیلم کاپیتان آمریکا ۴ به امضا برساند.

آنتونی مکی (Anthony Mackie) در فیلم‌های قبلی دنیای سینمایی مارول نقش سم ویلسون مقلب به فالکون را بازی کرده است. پس از بازنشست شدن کاپیتان آمریکا، حالا سم ویلسون قرار است در فیلم کاپیتان آمریکا (Captain America 4) سپر وی را در دست بگیرد. موضوعی که در سریال فالکون و سرباز زمستانی (The Falcon and the Winter Soldier) نیز به آن اشاره شده بود.

مالکوم اسپلمن (Malcolm Spellman) و دالان ماسون (Dalan Musson) قرار است فیلم‌نامه فیلم کاپیتان آمریکا ۴ را قلم بزنند. این دو قبلا در سریال فالکون و سرباز زمستانی با استودیو مارول همکاری داشته‌اند. هنوز کارگردان این فیلم مشخص نشده است.

با اینکه خبر حضور آنتونی مکی در این فیلم نسبتا قطعی است اما هنوز خبری مبنی بر حضور سباستین استن (Sebastian Stan) در نقش سرباز زمستانی اعلام نشده است. از آنجا که رابطه بین کاراکتر فالکون و سرباز زمستانی در سریال بسیار مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت، احتمال بسیار زیاد شاهد حضور سباستین استن در فیلم کاپیتان آمریکا ۴ نیز خواهیم بود.

همچنین گزارش شده که کاپیتان آمریکا ۴، پروژه‌ای نیست که در آن شاهد حضور بازگشت کریس ایوانز در نقش کاپیتان آمریکا باشیم. آنتونی مکی پس از اولین حضورش در نقش فالکون در فیلم کاپیتان آمریکا: سرباز زمستانی (Captain America: The Winter Soldier) تاکنون نقش فالکون را در پنج فیلم سینمایی از دنیای سینمایی مارول ایفا کرده است.

آنتونی مکی حضور در فیلم‌هایی همچون هشت مایل (۸ Mile) و شهر آزاد سوکا (Sucka Free City) را در اوایل دوران کاری خود در کارنامه دارد و در فیلم مورد تحسینی همچون نیمه نلسون (Half Nelson) و مهلکه (The Hurt Locker) نیز نقش‌آفرینی کرده است.

منبع: کولایدر

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.