سازندگان Hell or High Water به همراه بازیگران آن در پروژه جدید با یکدیگر همکاری خواهند داشت

25 April 2017 - 12:00

دست اندرکاران ساخت فیلم موفقِ Hell or High Water «اگر از آسمان سنگ ببارد» بار دیگر برای ساخت یک پروژه جدید زیر پرچم شبکه نتفلیکس با یکدیگر همکاری خواهند کرد. درام نئو وسترن-جنایی دیوید مکنزی (David Mackenzie) یکی از فیلم‌های موفق سال ۲۰۱۶ بود که توانست در چند رشته از جمله بهترین فیلم سال نامزد دریافت جایزه اسکار شود. با بیان داستانی عمیق در آمریکای سنتی و فرورفته در مشکلات اقتصادی، فیلم، کریس پاین (Chris Pine) و بن فاستر (Ben Foster) را در نقش دو برادر قرار داد که به منظور نجات دادن مزرعه پدری‌شان مجبور به دزدیِ برنامه ریزی شده از بانک می‌‌شوند. جف بریجز (Jeff Bridges) برای بازی در نقش افسر قدیمی و کارکشته قانون در این فیلم نامزد دریافت جایزه اسکار شد. با سینماگیمفا همراه باشید.

پس از موفقیت آن فیلم، باعث تعجب نیست که مکنزی تبدیل به فیلم‌سازی پرکار در هالیوود شود. در پروژه جدید، مکنزی در کنار پاین و فاستر در دنیایی کاملا متفاوت از تگزاس قدیمی با یکدیگر همراه خواهند شد.

به گزارش هالیوود ریپورتر مکنزی به همراه فاستر و پاین در حال مذاکره با نتفلیکس برای بازی در فیلم جدید Outlaw King «پادشاه یاغی» هستند. داستان فیلم پیرامون اتفاقات قرن چهارده میلادی و شورش پادشاه اسکاتلند، رابرت بروس بر علیه ادوارد اول و دوم، پادشاهان انگلستان جریان دارد. پاین در حال مذاکره برای بازی در نقش رابرت است و فاستر قرار است نقش دستیار او جیمز داگلاس را بر عهده داشته‌باشد. مکنزی که خود اسکاتلندی است نگارش فیلم‌نامه کار را بر عهده دارد و قرار است فیلم‌برداریِ کار در ماه اوت سال جاری در کشور اسکاتلند آغاز شود.

منبع: ScreenRant

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.