فیلم Cold Pursuit به ضعیف‌ترین افتتاحیه آخر هفته لیام نیسن از سال ۲۰۱۰ تبدیل شد

  • توسط آرش بوالحسنی
  • بهمن ۲۲, ۱۳۹۷
  • ۰

فیلم تازه لیام نیسن (Liam Neeson) که Cold Pursuit «تعقیب سرد» نام دارد در اولین آخر هفته خود توانست تنها ۱۰٫۸ میلیون دلار درآمد داشته باشد تا به این ترتیب تبدیل به ضعیف‌ترین افتتاحیه لیام نیسن از سال ۲۰۱۰ شود. در ادامه خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

هفته پیش بود که لیام نیسن در مصاحبه با The Independent از یک انتقام نژادپرستانه صحبت کرد و باعث تعجب و همچنین بازخورد منفی همگان شد. هر چند نیسن در برنامه Good Morning America سعی کرد تا صحبت‌های خود را شفاف‌سازی کند اما به نظر می‌رسد که همان مصاحبه ضربه خود را به نیسن و فیلم جدیدش وارد کرده است. همانطور که اشاره کرد «تعقیب سرد» با ۱۰٫۸ میلیون دلاری که در این آخر هفته دریافت کرد پشت سر  The LEGO Movie 2: The Second Part «فیلم لگو ۲: قسمت دوم» با ۳۴ میلیون دلار و What Men Want «چیزی که مردان می‌خواهند» قرار گرفت تا تبدیل به کم‌ درآمد‌ترین فیلم نیسن در افتتاحیه از سال ۲۰۱۰ تبدیل شود.

با توجه به واکنش‌ها نسبت به فیلم جدید نیسن به نظر می‌رسد که دوران این بازیگر به عنوان یک قهرمان اکشن در حال به سر رسیدن است و مصاحبه جدید نیسن هم کمکی به این موضوع نمی‌‌کند.

منبع: Screenrant

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

آخرین اخبار

نظر سنجی

معرفی فیلم

تریلر ها

باکس آفیس