لیام نیسون خواهان حضور در سریال Obi-Wan Kenobi است

16 January 2021 - 21:28

فرنچایز Star Wars آینده‌ی بسیار موفق و قابل توجهی دارد، چون تعداد بسیار زیادی از سریال‌ها و فیلم‌ها برای این سری در نظر گرفته شده‌اند.

یکی از مورد انتظارترین عناوین این فرنچایز، سریال Obi-Wan Kenobi متعلق به دیزنی پلاس است. در این سریال قرار است یوان مک‌گرگور دوباره نقش خود را به عنوان شخصیت اوبی-وان کنوبی بازی کند. طرفداران فوق العاده مشتاق بودند ببینند که چه کسی از سه گانه‌ی اولیه‌ی فیلم‌های جنگ ستارگان، در این سریال ظاهر می‌شود. پیش از این بازگشت هیدن کریستنسن، بازیگر نقش دارث ویدر تأیید شده بود. در مصاحبه‌ی جدید با رسانه‌ی کولایدر، لیام نیسون بازیگر شخصیت Qui-Gon Jinn علاقه‌ی خودش به بازگشت در سریال Obi-Wan Kenobi را ابراز کرد. نیسون در ابتدا در مورد شایعه‌ی بازگشتش به سریال گفت:

من با شما صادق خواهم بود؛ من اصلاً چنین چیزی نشنیده‌ام، ولی اگر چنین پیشنهادی وجود داشته باشد آن را خواهم پذیرفت.

با توجه به سرنوشت غم انگیز Qui-Gon Jinn در سه گانه‌ی ابتدایی، گزینه‌‌های زیادی برای بازگشت او وجود ندارد. احتمالا او در سکانس‌های فلش‌بک حضور خواهد داشت یا به عنوان یک شبح به راهنمایی اوبی‌-وان خواهد پرداخت. باید دید که در نهایت چه اتفاقی برای این شخصیت رخ خواهد داد. نیسون قبلاً به ایده‌ی بازگشت به سری جنگ ستارگان یا بتمن واکنش متفاوتی داشت و بیان می‌کرد که هیچ تمایلی برای ورود دوباره به این سری‌ها ندارد. او قبلا گفته بود:

من واقعاً طرفدار این ژانر نیستم. من تمام دستاوردهای فنی و سر و صداهای هالیوود را تحسین می‌کنم، اما هیچ تمایلی ندارم که هر روز سه ساعت به صحنه بروم تا خودم را در قالب یک لباس فرم خاص و شنل قرار بدهم.

نیسون سال گذشته در مصاحبه‌ای گفته بود:

من بازیگران چنین عناوینی را تحسین می‌کنم و برخی از آن‌ها را می‌شناسم که در شرایط سختی کار می‌کنند. اولین جنگ ستارگان برای من، ۲۲ سال پیش اتفاق افتاد و من از آن لذت می‌بردم. روش کاری و ایده‌ها بسیار جالب بودند. من سر صحنه با توپ‌های تنیس به نبرد می‌پرداختم و در فیلم پایانی آن‌ها به موجوداتی متفاوت تبدیل می‌شدند! البته این موضوع برای من سخت و طاقت فرسا بود.

منبع: کامیک‌بوک

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.