سریال Hawkeye با بازی جرمی رنر برای دیزنی پلاس ساخته می‌شود

سریال Hawkeye با بازی جرمی رنر برای دیزنی پلاس ساخته می‌شود

- درComics, اخبار بازیگران, اخبار سریال
۰
Editorial use only. No book cover usage. Mandatory Credit: Photo by Marvel Studios/Kobal/REX/Shutterstock (5886221t) Jeremy Renner Captain America - Civil War - 2016 Director: Anthony Russo / Joe Russo Marvel Studios USA Scene Still Action/Adventure

شخصیت Hawkeye با بازی جرمی رنر (Jeremy Renner) جدیدترین عضو دنیای سینمایی مارول است که سریال خود در شبکه دیزنی پلاس را خواهد داشت. در ادامه خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

سایت خبری ورایتی متوجه شده که شبکه پخش جدید دیزنی رسما در حال ساخت سریال کوتاهی براساس شخصیت برجسته مارول، با بازی رنر است.

این پروژه، سریال ماجراجویی است که در آن کلینت بارتون ملقب به Hawkeye مشعل را به کیت بیشاپ می‌دهد. بیشاپ شخصیت کمیک مارول است که بعد از بارتون، شنل Hawkeye را می‌پوشد. او عضو گروهی به نام انتقام‌جویان جوان است.

رنر از زمانی که Hawkeye در فیلم ثور حضور افتخاری داشت وارد دنیای گسترده مارول شد. او از آن زمان به بعد در فیلم‌های Avengers, Avengers: Age of Ultron و Captain America: Civil War بازی کرده است. او جدیدا در فیلم Avengers: Endgame ایفای نقش کرده است که ۲۶ آوریل (۶ اردیبهشت) اکران می‌گردد. رنر برای بازی در فیلم The Hurt Locker نامزد دریافت اسکار شد و در فیلم‌هایی همچون American Hustle, Arrival, The Town و Wind River درخشیده است.

منبع: ورایتی

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اولین تصاویر از کریستین بل و مت دیمون در فیلم Ford v Ferrari

کریستن بل (Christian Bale) و مت دیمون (Matt