بیل موری به سری جدید Ghostbusters برگشته است

تاکنون تایید شده که تمامی اعضای اصلی بازیگران به Ghostbusters 2020 باز می‌گردند. سیگورنی ویور (Sigourney Weaver) قول بازگشت همه را داده و آیکروید و هادسون خودشان خبر بازگشت‌شان را تایید کردند و حالا اعلام شده بیل موری (Bill Murray) نیز نقش پیتر ونکمن خود را در ریبوت جدید ایفا می‌کند. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

آیکروید، سازنده این فرنچایز در مصاحبه با The Greg Hill Show اعلام کرد که موری در نقش برجسته خود در کنار دیگر بازیگران اصلی فیلم، ایفای نقش خواهد کرد.‌ آنی پاتس (Annie Potts) در نقش جانین ملنیتز به فیلم باز می‌گردد.

مک‌کنا گریس (Mckenna Grace) دوازده ساله در این فیلم به همراه کری کان (Carrie Coon) در نقش مادرش بازی می‌کند. فین ولفهارد (Fin Wolfhard) نیز در این مجموعه حضور دارد. سیگورنی ویور اخیرا تایید کرده که او و بازیگران اصلی به این دنباله باز می‌گردند. پل راد (Paul Rudd) نیز در این فیلم نقش یک معلم را ایفا می‌کند. جزئیات رسمی داستان هنوز اعلام نشده اما داستان درباره خط داستانی اصلی است و درباره یک مادر و خانواده‌اش است.

جیسون ریتمن (Jason Reitman) این فیلم جدید را کارگردانی می‌کند و جا پای پدرش، ایوان ریتمن (Ivan Reitman) گذاشته که دو فیلم اول را کارگردانی کرده و ساخته است. همچنین می‌دانیم که ریتمن که در Ghostbusters 2 حضور افتخاری داشت، فیلم‌نامه را به همراه گیل کنان (Gil Kenan) نوشته است.

سری جدید Ghostbusters در تاریخ ۱۰ ژوئیه ۲۰۲۰ اکران می‌شود.

منبع: ددلاین

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید