Fantastic Beasts در ایالات متحده چقدر فروش خواهد کرد؟

مجموعه فیلم‌های هری پاتر از شرکت برادران وارنر ۷.۷ میلیارد دلار فروش داشت و توانست به غول اقتصادی این شرکت تبدیل شود. با توجه به موفقیت فوق‌العاده این مجموعه و البته محبوبیت کلی دنیای جادویی جی. کی. رولینگ، جای تعجب ندارد اگر فیلم فرعی این مجموعه هم که تا یک ماه دیگر به سینماها می‌رود همین موفقیت‌ها را تکرار کند.

اینکه فیلم‌نامه را خود جی. کی. رولینگ به تحریر در آورده و کارگردان‌ فیلم‌های هری پاتر برای پیش برد فیلم به جلو آمده است باعث می‌شود که همه طرفداران این دنیا برای دیدن اثر جدید مشتاق باشند. عوامل سازنده خیلی به این فیلم اطمینان دارند و چند وقت پیش بود که جی. کی. رولینگ اعلام کرد این مجموعه یک سه‌گانه نخواهد بود و در واقع ۵ فیلم ساخته خواهد شد! سوال اینجاست که Fantastic Beasts and Where to Find Them «موجودات شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها» در سینماهای ایالات متحده چقدر فروش خواهد داشت؟ پیش‌بینی‌های باکس‌آفیس نشان می‌دهد که موجودات شگفت‌انگیز یک موفقیت بسیار بزرگ خواهد بود.

با توجه به اولین پیش‌بینی‌های انجام شده، Fantastic Beasts در سه روز اول خود ۷۵ میلیون دلار فروش خواهد داشت. عده‌ای این مقدار را در حدود ۷۰ میلیون دلار تخمین می‌زنند اما در هر دو صورت این یک موفقیت بسیار بزرگ محسوب می‌شود. اگر بخواهیم آن را با دیگر فیلم‌های هری ‌پاتر مقایسه کنیم، Order of the Phoenix (فیلم پنجم) و Half-Blood Prince (فیلم ششم) هرکدام در آمریکای شمالی ۷۷ میلیون دلار فروش داشتند. فروش نهایی این دو فیلم در ایالات متحده ۲۹۲ و ۳۰۲ میلیون دلار بود که احتمالا موجودات شگفت‌انگیز از این هم بیشتر شود.

اینکه Fantastic Beasts هم مانند دیگر فیلم‌های هری پاتر در نوامبر منتشر می‌شود یکی از نکات مثبت برای موفقیت فیلم در باکس آفیس خواهد بود. فیلم وضعیت فوق‌العاده‌ای دارد، چرا که دو هفته بعد از Doctor Strange و تقریباً یک ماه قبل از Rogue One منتشر می‌شود پس هیچ‌کدام از این دو غول دیگر سینما فروش آن را تهدید نخواهند کرد و تحت‌الشعاع قرار نخواهند داد.

بااینکه این فیلم در آمریکای شمالی فروش بسیار بالایی خواهد داشت، در دیگر نقاط جهان هم فروش بالایی را شاهد خواهیم بود. نظر شما در مورد این فیلم چیست؟ آیا منتظر اولین فیلم فرعی دنیای هری پاتر هستید؟

منبع: Screenrant

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید