کارگردان Joker دوست دارد فیلمی درباره بتمن در دنیای فیلم او ساخته شود

4 January 2020 - 11:30

تاد فیلیپس (Todd Phillips) کارگردان فیلم Joker «جوکر» گفته دوست دارد فیلمی درباره بتمن در همان نسخه شهر گاتهام که در فیلم او دیدیم ساخته شود. در پایان بخش سوم اقتباس کامیک بوکی فیلیپس، شاهد زمینه سازی برای خیزش بتمن بودیم. در نقطه اوج فیلم، آشوبی به تحریک آرتور فلک (با بازی واکین فینیکس (Joaquin Phoenix)) شکل می‌گیرد که طی آن والدین بروس وین هم کشته می‌شوند. بروس پس از این آسیب روحی شدید در نهایت به بتمن تبدیل می‌شود. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

بعضی از مخاطبان پس از تماشای Joker به این فکر کردند که بتمن در این دنیای پرآشوب به چه شکلی درخواهد آمد، البته اگر به این اعتقاد داشته باشید که وقایع فیلم واقعا در گاتهام اتفاق افتاده باشند و همگی خیالات آرتور نباشند. البته خود فیلیپس هم کنجکاو است ببیند بتمن در چنین گاتهامی به چه شکلی درمی‌آید. او در مصاحبه‌ای در این باره گفته بود:

این یک گاتهام زیباست. چیزی که میخوام ببینم اینه که کسی بتمن رو در این شهر به تصویر بکشه. نکته جالب درباره قرار دادن بتمن در فیلم ما این بود که چنین گاتهامی چه بتمنی میسازه؟

حتی منتقدان فیلم Joker هم نسخه این فیلم از گاتهام و فیلمبردار و طراح دکور آن را تحسین کردند. خیلی جالب است که ببینیم شوالیه تاریکی پس از بزرگ شدن در این خیابان‌های آشفته به چه قهرمانی تبدیل خواهد شد. اما هر کسی بخواهد چنین فیلمی را بسازد باید ابتدا بتواند پایان مبهم Joker را تفسیر کند.

منبع: Screenrant

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.