رابرت زمکیس کارگردانی بازسازی لایو اکشن Pinocchio را برعهده گرفت

25 January 2020 - 19:00

پس از اینکه بازسازی‌های لایو اکشن Aladdin «علاءالدین» و The Lion King «شیر شاه» سود زیادی نصیب دیزنی کردند، این استودیو قصد ندارد ساخت بازسازی انیمیشن‌های کلاسیک خودش را متوقف کند. جدیدترین انیمیشن این استودیو که بازسازی آن ساخته خواهد شد Pinocchio «پینوکیو» است که رابرت زمکیس (Robert Zemeckis) رسما برای نویسندگی و کارگردانی آن انتخاب شده است. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

Pinocchio داستان یک عروسک چوبی را روایت می‌کند که توسط یک پری زنده می‌شود و برای تبدیل شدن به یک پسربچه واقعی باید فقط کارهای خوب انجام دهد. تاکنون نسخه‌های لایو اکشن مختلفی از روی آن ساخته شده، اما دیزنی برنامه‌های خاص خودش را برای ساخت این فیلم دارد.

زمکیس همراه با کریس وایتز (Chris Weitz) نویسندگی فیلمنامه را برعهده دارند. هنوز خبری از پیوستن بازیگران به این فیلم منتشر نشده، اما شاید جالب باشد اگر خود پینوکیو یک شخصیت کامپیوتری ساخته شده با تکنولوژی خاص و عجیب فیلم Beowulf «بیوولف» اثر قدیمی زمکیس باشد.

فیلم بعدی زمکیس اقتباس The Witches «جادوگران» از روی رمان روالد دال است که ان هتوی (Anne Hathaway) در آن حضور دارد. لایو اکشن بعدی دیزنی هم Mulan «مولان» است که ۲۷ مارس اکران خواهد شد.

منبع: Collider

برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.