این هفته اولین تیزر فیلم جدید نولان یعنی Dunkirk منتشر می‌شود

اخبار سینما و تلویزیون ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۲:۰۰ ب.ظ

کار ساخت و توسعه فیلم Dunkirk که جدیدترین اثر کریستوفر نولان (Christopher Nolan) افسانه‌ای است همچنان ادامه دارد. نولان در فیلم با بازیگرانی چون کیلین مورفی (Cilian Murphy) و تام هاردی (Tom Hardy) که قبلا هم با آن‌ها همکاری داشته به بازخلق صحنه حماسی خارج کردن سربازان نیروهای متحد منطقه دانکیرک در جنگ جهانی دوم می‌پردازد. با اینکه فیلم تا جولای ۲۰۱۷ برروی پرده‌ها نمی‌رود، شایعات جدید به این موضوع اشاره می‌کنند که شاید اولین تیزر آن این هفته منتشر شود. با سینماگیمفا در ادامه خبر همراه باشید.

این شایعه از طرف TrailerTrack بخش شده است که می‌گوید اولین تیزر این فیلم در این هفته با پخش Suicide Squad در سینماها منتشر می‌شود. این موضوع کمی منطقیست؛ چرا که ناشر هردو فیلم برادران وارنر بوده و طرفداران دنیای دی‌سی هم به واسطه سه‌گانه بتمن نولان با او رابطه خوبی دارند. 

۱۲ ماه یا تقریبا یک سال قبل از پخش یک فیلم برای منتشر کردن تیزر آن زود به نظر می‌رسد اما اگر یادتان باشد اولین تریلر فیلم Interstellar «میان‌ستاره‌ای» هم در دسامبر ۲۰۱۳ منتشر شد، تقریبا یک سال قبل از منتشر شدن فیلم در نوامبر ۲۰۱۴! این مجموعه با فیلم‌های بتمن هم همین‌کار را انجام داد و تیزرهای آن‌ها را یک سال قبل از آمدن فیلم به طرفداران ارائه داد.

نولان از اواخر ماه می امسال به فیلم‌برداری Dunkirk مشغول بوده است، پس مسلماً تا الان باید به اندازه کافی فیلم داشته باشد تا یک تیزر را سرهم کند و عطش طرفدارانش را بخواباند! Suicide Squad این جمله (۵ اوت) برروی پرده سینماهای جهان می‌رود و در همان روز هم می‌توانیم منتظر اولین تریلر «دانکیرک» باشیم.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید