دیوید آیر سریال اقتباسی Six Years را برای نتفلیکس می‌سازد

20 اردیبهشت 1399 - 23:00

دیوید آیر (David Ayer) فیلم جدیدی برای نتفلیکس می‌سازد. او قرار است نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی Six Years نوشته هارلان کوبن (Harlan Coben) را به همراه کریس لانگ (Chris Long) از طریق کمپانی Cedar Park انجام دهد. نتفلیکس حق ساخت فیلم این کتاب را برای آیر بدست آورده که فیلم Bright با بازی ویل اسمیت (Will Smith) و جوئل ادگرتون (Joel Edgerton) را برای این استریمر کارگردانی کرده است. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

با نهایی شدن قرارداد لوییز لتریر (Louis Leterrier) برای کارگردانی آن دنباله، آیر فیلم‌نامه کار را نوشته و تولیدش می‌کند. عنوان کار اشاره بر تعداد سال‌هایی دارد که از آخرین دیدار جیک فیشر با ناتالی، عشق زندگی اش که با مرد دیگری ازدواج کرده، گذشته است. او با قلبی شکسته، خود را مشغول تدریس در دانشگاه می‌کند و قول می‌دهد دست از سر او بردارد در حالی که عصبانی است. امید او به وصال با فوت همسر ناتالی، قوت می‌گیرد. او به مراسم خاکسپاری می‌رود و متوجه می‌شود که همسر این مرد زنی نیست که او عاشقش بوده است. او مصمم می‌شود تا زن مورد علاقه اش را پیدا کند و حقیقت را بفهمد.

آیر فعلا سر درام شهری The Tax Collector با بازی شیا لابوف (Shia LaBeouf) است که نویسنده و کارگردانش است.

کوبن، نویسنده برجسته ای است که با نتفلیکس برای ساخت سریالی براساس رمان مهیج و مرموز The Woods همکاری دارد که سریال لهستانی به کارگردانی لزک داوید (Leszek Dawid) و بارتوز کانوپکا (Bartosz Konopka) و نویسندگی آگاتا میلسینسکا (Agata Malesinska) و ووتک میلزوسک (Wojtek Miloszewsk) است.

این سریال ۶ قسمتی اواخر امسال پخش می‌شود. این جدیدترین اقتباس کوبن برای نتفلیکس است.

منبع: ددلاین

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.